Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG gs290 ( cookie fresh ) -re...

LG gs290 ( cookie fresh ) -re hogyan lehet google maps-ot telepíteni internet hozzáférés nélkül?

Figyelt kérdés
Ha pc-re van csatlakoztatva, akkor vhogy elérhetem a pc nethozzáférését és azon keresztül tudom valahogy?
2010. okt. 21. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárólag a készülék internet hozzáférésével lehet letölteni.De nem fog sokba kerülni, nyugodtan letöltheted, egész kis mennyiségű adatcsomagban jön le.

Amúgy is kell hozzá internet hozzáférés mobil készüléken mert anélkül nem működik!

2010. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Így akkor mostmár tudom, hogy nem fogom használni! A nokiámnál nem kellett régen ehhez net. Kár érte. Keresnem kell vmi alternatív szoftvert, ami háló-hozzáférés nélkül kezeli a térképeket. Ha valaki tud ilyet árulja el!
2010. okt. 27. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Gs 290 készülékkel nem tudsz semmilyen navigációs szoftver használni net hozzáférés nélkül!Ugyanis nem rendelkezik beépített gps-el.Tehát ne is fáradozz ilyen szoftverek keresésével!
2010. okt. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a navigációt nem is vártam el től! :) Csak, hogy legalább egy térképszoftver működjön. De nem keseredek el, telefonálni lehet vele, ennyi! ezerkilencszáz forintot asszem megért újonnan! :))
2010. nov. 6. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!