Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri edzett üveg kijelzővédő...

Megéri edzett üveg kijelzővédőt venni?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 14. 22:03
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
7 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megerne ha amugy nem tudsz vigyazni a telodra hogy ne karcold ossze, csak az nem ennyibe kerul.
dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer lepattant a sarka, hiába volt ép a kijelző többi része, vágta az ujjamat ahol megsérült és volt hogy szilánk is ment az ujjamba. Kuka az egész, de a kijelzőt valóban megvédi.
dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik üveg, az mind edzett üveg

És igen, érdemes üveg kijelzővédőt venni műanyag fólia helyett

dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, pláne egy ilyen drága telefonhoz. De a linkelt kijelzővédő nem tudom mennyire erős/tartós. Pl ez lehet jobb: [link]
dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Most vettem rá 5480 Ft volt, fel is rakták a telefonra.
dec. 15. 14:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri, viszont sajnos ezekre is igaz, hogy minél drágább, annál jobb. Pl az enyémen Whitestone dome glass van, oké, belekerült 15000-be, érzetre észre sem vehető hogy rajta van, tökéletesen illeszkedik a szilikontokhoz. A telefon árához képest nem olyan nagy tétel. Többször ejtettem már le, repedés/törés nélkül megúszta. Lassan egy éve használom, és csak alig észrevehető hajszálkarcok vannak rajta. Előtte kísérleteztem ezekkel az olcsóbb sz*rokkal, de egyáltalán nem jöttek be, vagy a tok gyűrte fel, vagy magától levált, aláment a por, gagyi hatást keltett az egész még érintésre is, szóval én a továbbiakban maradok is ennél a márkánál, nekem nagyon bevált. És nagyon nem mindegy, hogy egy komolyabb esés után veszek rá 15000-ért egy új fóliát, vagy több mint ennek a tízszereséért kijelzőt cserélek.
dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
dec. 15. 17:37
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez az?
dec. 15. 17:38
 9/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem könyvtokba van a telefon, meg van rajta biztosítás, a Media Markt-ban vettem, és ott kötöttem rá biztosítást.
dec. 15. 17:39
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam, mondjuk nekem nem pont ilyen van, hanem uv-ragasztós, de ahogy elnézem, S23+-ra nem is árulnak olyat. Gondolom azért, mert nem hajlított a kijelző széle.
dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!