Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Két éves Samsung A52s-t...

Két éves Samsung A52s-t lecserélnétek A54-re?

Figyelt kérdés
dec. 17. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Két éves telót csak akkor cserélnék le ha alapból is gyenge készüléket vettem mert mondjuk akkor épp sürgős volt de nem volt túl sok pénzem vagy ilyesmi. Vagy ha menthetetlenül tönkrement és garancia már nincs rá. 3-4 évig ma már simán lehet használni ezeket.
dec. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt S52-m lecseréltem mert szilánkokra tört a képernyője, tavaly karácsonyra kaptam S53at.Nem látok semmiféle változást a két tipus között , mármint az 52 nem tudott kevesebbet se többet mint az 53as. Ha tökéletesen működik a te S52. akkor én nem cserélném le a helyedben.Nem hiszem hogy többet tudna az S54.
dec. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
dec. 17. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#2, a távoli jövőből írsz? Az S52 is még beláthatatlan fényévekre van a megjelenéstől! :D

Legfeljebb A52, amire gondolsz!


Kérdező, szerintem abszolút nem éri meg lecserélni, kicsivel talán hosszabb üzemidőt kapnál, de szinte észrevehetetlenül kevéssel, és a két telefon között nagyon minimális különbség van! Azon kívül a Snapdragon processzornak sokkal jobb a technológiája (gyorsabb, stabilabban viszi a szoftvert, mégis kevésbé melegszik), kamerában is jobb, és azon legalább még van Jack-csatlakozó is! 2 generációval távolabb vagyunk, de szerintem az A52s máig a kategória legjobb telefonja!


[link]

dec. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezer bocsánat A52-53 at akartam írni de hogy a fenébe irtam S-t az A helyett nemtudom.A ról van szó mindenesetre :) Köszi a megfigyelést.
dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
4. Köszönöm!
dec. 18. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!