Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefonok vannak...

Milyen mobiltelefonok vannak mostanság kb max 70 ezer forintért, Hogy lehet megtudni, megnézni a neten egyszerűen?

Figyelt kérdés
A Márka mind 1 !

dec. 18. 04:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Be van állítva, hogy max 70 ezerért mobiltelefon.

dec. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%

Ha újat akarsz venni akkor a xiaomi-t tudom ajánlani. Nekem redmi7-em volt évekig, most váltottam 12-esre amit az alzánál vettem meg.

Egy barátom ugyanilyen tudású iPhone mobilt ennek a többszöröséért vette meg.

dec. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Árukeresőről még tényleg nem hallottál? Pedig már évek óta alapnak számító weboldal az itthoni netes vásárlásban! Igény szerinti részletes szűrője van, és elég sok webshop ajánlatait gyűjti össze!


Amúgy manapság 70 ezer Ft-ig szerintem a Xiaomi Redmi Note 12 az abszolút legjobb telefon, vagy még Motorola Moto G32 is jó, mást nem nagyon érdemes nézegetni, mert nincsenek annyira elfogadható tudásúak!

dec. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!