Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S23 (sima) vagy...

Samsung S23 (sima) vagy Iphone 13-as mobilt érdemesebb venni?

Figyelt kérdés
Tudom más a kettő minden tekintetben,de ez a 2 ami számításba jöhetne.
dec. 20. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
S23
dec. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Samsung
dec. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az S23 a legtöbb tekintetben jobb választás. Nyilvánvalóan nem lehet elmenni amellett hogy két külön oprendszer. Akinek van tapasztalata mindkettővel, annak könnyebb a döntés. Én például a Samsung One UI-t szeretem jobban, igaz csak egy picivel. Ha rátérünk a hardverre, láthatjuk hogy a Galaxy mindenben jobb vagy megegyezik a másikkal. Persze ez valamelyest abból adódik hogy ez az Apple régebbi, de több szempontból a legújabb simánál is jobb. Maradjunk a 13-nál. Az S23 usb c-vel van szerelve, ami fejlettebb és sokoldalúbb mint a lightning. Az S23 zoomkamerával van felszerelve, amit csak akkor értékel az ember igazán, ha már volt zoomkamerás telefonja. Az S23 kijelzője szebb és támogatja az adaptív képfrissítést. Eleve nem lóg bele semmi csak a pici kameralyuk. Itt jön a következő szubjektív dolog, a biometrikus azonosítás. Az Apple ugye 3D-s arcfelismerővel van ellátva, ami egyébként meglepően jól működik, de a Samsung féle ultrahangos ujjlenyomat olvasó számomra praktikusabb mert nem kell a fejemhez emelnem a telefont, így akkor is feloldhatom ha az asztalon van a telefon. Nálam gyakran van ott és emiatt váltottam Samsungra. Baromi jó cucc az az ujjlenyomat szkenner. Mac felhasználóként nyilván elesek pár jópofa dologtól hogy Samsung telót vettem, de még így is azt mondom hogy megérte, főleg úgy hogy az S23 minden olyan dolgot tud (vagy jobban tud) mint amiért Pro iphonet kellett volna vennem.
dec. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

S23

Újabb és erősebb,talán olcsóbb is újonnan. Iphone 15-tel lehet egy szinten kb.

dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!