Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s22 vagy s23 FE?

Samsung galaxy s22 vagy s23 FE?

Figyelt kérdés
Mindkettőbeb ugyanaz az Exynos proci van, ahogy elnéztem, viszont az S22 csak egy tavalyi csúcs volt, az S23 Fae meg egy idei felsőközép kategória kissé idétlen kerettel, viszont jobb akksival, és gondolom hosszabb szoftveres támogatással. Összességében melyik a minőségibb? Egyébként megoldódott már a laggolás probléma ezzel a procival, ami eleinte fennállt?

dec. 20. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél sima S23-at, abban legalább Snapdragon van!
dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ennyivel sokkal jobb a Snapdragon? Azt tudom, hogy az Exynos jobban fogyaszt, de tech videósok már dícsérik hogy kijavították a hibákat, jól optimalizált stb.
dec. 21. 07:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor javították ki a hibákat.. ? Én pont a Galaxy S22-es szériával kapcsolatban olvastam, hogy az Exynos 2200 mennyire rosszul sikerült, és több kisebb kellemetlenség mellett a processzor általi laggolás az S22 legfőbb hibája!


[link]

dec. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább akkor S22, 23FE eég idétlen azokkal a vastag kávákkal,full középkategória vibe-ot áraszt,akkor inkább egy A54 az jóval olcsóbb.

De amúgy sokkal inkább sima S23,nekem is az van,eszméletlen jó. Enyém teljes áron 310eft. igaz szolgáltatónál vettem. FE meg 280 körül mozog,ez kemény 30k különbség. Media Markt-ban pedig 300-ért láttam nemrég. Úgyhogy szerintem csapj hozzá még 20-30 ezret és rendes 23.

jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!