Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S23 vagy iPhone 13, 14, 15...

S23 vagy iPhone 13, 14, 15 fényképezéshez, videóra?

Figyelt kérdés

3 hónap múlva képes és videótartalmakat szeretnék készíteni az oldalamhoz és ezeket telefonnal szeretném elkészíteni. Melyik telefon lenne a legalkalmasabb ebből a négyből? Tudom a 15 egyből ha van rá pénzem... viszont...

1. Nem tudom, hogy a s23 melyik apple kamerájával vetekszik

2. A 13-14-15 között ár/ kamera között mennyi a különbség és melyiket éri meg a legjobban. Mert olvastam, hogy a 13 kamerája is nagyon jó, és engem igazából csak az érdekel, hogy a kamera legyen jó. Ha a 15 és a 13 kamerája között kicsi a különbség, akkor a processzor meg ezek a dolgok nem érdekelnek. Igazából egyáltalán van e különbség pl. A három iPhone telefon képminősége között?



dec. 21. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek kötül inkább az S23.

Ha iPhone, akkor 13 Pro vagy 15 Pro. Nem a sima, hanem a Pro!

dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pro telefonokra nem szeretnék ennyit költeni. Nekem sajnos egy telefon ennyit nem ér meg. Csak a simákba és az s24 be vagy ha hasonló árba tudok jobbat
dec. 21. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 ha nem akarsz semmilyen csúcskategóriára költeni, akkor vegyél bármilyen középkategóriát. Ha ennyire nem érdekel a dolog, akkor nem fogod érezni a különbséget sem egyik vagy másik telefon között.
dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek közül vagy az S23 vagy az iPhone 15. A sima 13 és 14 teljesen átlagos, jó képeket csinál, de se telefotó kamera, optikai zoom, semmi.

A 15-ben sincs telefotó, de legalább ott már a nagy felbontású kamerával egy 2x-es szenzor zoomot elértek, ami már majdnem optikai.

dec. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A pro telefonokra nem szeretnék ennyit költeni."

Hát pedig a pro széria az amit videózáshoz jobb mint az s23.


"Nekem sajnos egy telefon ennyit nem ér meg."

"képes és videótartalmakat szeretnék készíteni az oldalamhoz"

Az te tudod hogy milyen oldal és milyen minőségű képeket akarsz feltenni oda.

De ha nem akarod a legjobbat, akkor egy iPhone 11/S20 szintű telefon is elég, úgyis alaposan leméretezed az oldalhoz a képeket. Kis AI-s szerkesztővel megjavítod a színeket, fényeket és máris nem kell csilliókat elkölteni telefonra.

dec. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!