Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér most használtam...

Mennyit ér most használtam egy IPhone 13 mini telefon 125gbos?

Figyelt kérdés
nov. 30. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Semennyit, mert nincs 125gb-os verzió.
nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
29%
rejoy-on nézd meg
nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

1: Minek oktatod ki, ha nem tudsz érdemben válaszolni? 128-ra gondolt, gondolom, ennyit még felfogtál.


2: Használt telefonos cégtől általában drágább, mint magánszemélytől venni, én nem ehhez mérném az árat.


Kérdező: érdemes végiggondolni, hogy hol szeretnéd árulni (jófogás, fb marketplace pl. jó kiindulási pontok), és azoknak a felületeknek az áraihoz hasonlítsd, hogy ne lőj túlságosan az ottani ár fölé (vagy alá.)


A mini iPhone-ok annyira sajnos nem mentek jól (ezért is nincs már mini verzió a 13-nál újabbakban), így lehet, hogy keveset fogsz belőle találni, azt is nyomott áron.


Nyilván számításba kell venni a saját telefonod paramétereit is, mennyire látszanak rajta kopások, karcok, mennyire bírja az akksi (sajnos szintén a mini iPhone gyenge pontja), hálózatfüggőség, sőt, még a szín is (pl. rózsaszín telefonokat sokkal kevesebbért lehet eladni, mert szűkebb kör használja). Esetleg egy minimálisat dobhat a latba az is, hogy mennyi kiegészítőt adsz hozzá, tokok, kábelek, töltők, autós tartó stb...


Ezek függvényében mérd hozzá a telefonodat az elérhető használt piac áraihoz.

nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
dec. 1. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!