Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor vásárlási keret mire jó?

Telenor vásárlási keret mire jó?

Figyelt kérdés

Kártyás a telóm és van rajta jó pár ezer HUF vásárlási keret,ezt írja az sms.

Mi ennek a funkciója?Hogy lehet felhasználni?Köszi a segítséget!


2010. okt. 21. 21:00
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Emelt díjas keret?
2010. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben találtam egy választ rá: Ez arra vonatkozik, hogy mobilvásárlása, emelt díjas szolgáltatásokra 10000 Ft erejéig használhatod. Ez majd a számládon jelenik meg. Ha a számlázási ciklusban több mint 10000 Ft értékben vennél igénybe iylen szolgáltatásokat (pl autópálya matrica vásárlás, csengőhang letöltés stb), akkor azt csak úgy tudod megtenni, ha univerzális egyenleggel feltöltöd.
2010. okt. 21. 21:23
 3/4 A kérdező kommentje:
Tehát ez csak egy előleg, eddig az összegig igénybe vehetsz ilyen szolgáltatásokat univerzális egyenleg feltöltése nélkül.
2010. okt. 21. 21:24
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Úgy, ahogy mondod:) Első körbe én is erre gondoltam, azért kérdeztem, hogy melyikre gondolsz.
2010. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!