Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android kèrdès.Leállítottam...

Android kèrdès.Leállítottam az alkalmazások automatikus frissítésèt egy darab alkalmazás miatt,mert nem tetszett a frissebb verzió.Felraktam hát egy régebbi verzióját.De mit lehet tenni az állandó kèzi frissítés elkerülése érdekében?

Figyelt kérdés

Mert most így állandóan kézzel kell egyenként engedèlyezni az összes többi alkalmazás frissítésèt.

Van-e olyan lehetőség,akár alkalmazás formában,hogy mindent frissítsen,csak azt az egy alkalmazást ne?



dec. 22. 03:59
 1/4 Farkas999 ***** válasza:
Egyedi frissítést nem tudsz letiltani, csak utólag törölheted.
dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs erre lehetőség.
dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Play Árúházban ha felkeresed az adott alkalmazás oldalát, akkor a jobb felső sarokban a 3 pontra nyomva, a lenyíló menüben tudod ki/be jelölni az automatikus frissítést.
dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
dec. 27. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!