Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonom kijelzőj...

Mi a baja a telefonom kijelzőjének?

Figyelt kérdés
Nemrég részletre vettem egy samsung galaxy a34 5g telefont részletre a vodafoneon keresztül. Viszont kb 1-2 hónapja elkezdett csinálni olyant, hogy pl kétszer érzékeli az ujjamat, teljesen máshol érzékel. Tegyük fel, hogy nyomnék egy É betűt és beír 5 másik random betűt helyette.

dec. 22. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor talán fordulj a szolgáltatóhoz, mert ez garanciális.
dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma kaptam vissza a szervizből, semmi sem változott. Lehet, hogy egy app ami mindenek felett álló megjelenést kér(pl messenger chat fej) az zavarja meg?
jan. 6. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valóazínű. Csinálj egy gyári visszaállítást, és ha ezután is így viselkedik, akkor fordulj ismét a szolgáltatóhoz, hogy kezdjenek vele valamit. Ez sokkal inkább hardveres problémának tűnik. Annyit még ki tudsz próbálni, hogy beütöd ezt a hívás képernyőre: *#0*# ekkor fel fog dobni egy menüt, azon belül pedig válaszd a touch menüpontot. Itt egy x-et kell rajzolnod, viszont látod, hogy hol érzékel épp a kijelző. Ha összevissza, akkor biztos, hogy hardverhiba. Ha ez jól működik, akkor a gyári visszaállításnak meg kell oldania. Más ötletem nincs.
jan. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!