Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék hozzáférni a...

Hogyan tudnék hozzáférni a telefonomhoz amelyiknek a törött kijelzője fekete marad, de a telefont be tudom kapcsolni?

Figyelt kérdés
Ledobtam kb. 30 centiről de olyan szerencsétlenül esett hogy a kijelzője teljesen meghalt. Ha feltöltöm és bekapcsolom akkor hallom hogy jönnek az értesítések de a képernyő fekete marad. Képernyőcsere nem érné meg sajnos, túl drága. Egy másik eszközre valahogyan nem vetíthetem át a telefon képernyőjét hogy lássam mit csinálok? Ötletek?

2023. okt. 24. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

van olyan telefon, ami támogatja a képkimenetet usb-c-n. de a legtöbb usb-c-s telefon csak usb2 szabványú bekötést használ, tehát csak 4 vezeték megy bele, tehát kép azon nem megy.

tehát a telefonod típusa alapján kéne utánanézni, hátha..


legjobb esélyed akkor van, ha beviszed egy szervizbe, és ha cseréltetni nem is akarod, de rádugtok egy kompatibilis kijelzőt, lemented ami kell, aztán mehet alkatrésznek.

2023. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

"Egy másik eszközre valahogyan nem vetíthetem át a telefon képernyőjét hogy lássam mit csinálok? Ötletek?"

Az új telefonodra ugyanúgy meg fognak érkezni az értesítések. Fölösleges ezzel vacakolni.

2023. okt. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!