Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek vegyem meg az...

Szerintetek vegyem meg az Apple 15 Pro-t vagy várjam meg míg kijön a Samsung S24 Ultra és akkor döntsek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor szokott kijönni.
dec. 22. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
38%

Én most vettem 1 hónapja előtte samsung volt és nem bántam meg.

De samsung és iphone között dönteni érdekes mivel teljesen más neked mire kell mit látnál szivesebben a kezedben? Az iphone mostani dizájnja kézre állóbb nem akarom minden percben elejteni.

dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem már volt mindkettő és mindkettőben mást szerettem. Ezért nem egyértelmű.
dec. 22. 20:36
 3/9 anonim válasza:
Várd meg a Samsungot.
dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
Bár Android-párti vagyok, mégis az iPhone-t javaslom, mert azt olvastam, hogy a Samsung csak átmenetileg tanult a hibájából, az S24-es szériában újra Exynos-processzor lesz!
dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Az Ultra mindenhol Snapdragont kap állítólag. Felőlem Exynos is lehet ha jól összerakják.
dec. 22. 22:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Az eddig ismert dolgok szerint nem feltétlenül. Ha rám hallgatsz, akkor vegyél inkább egy S23 ultrát, mivel az sokkal jobb árban van az S24-hez képest. Az Exynos pedig nem jó, ezt mindrnmi tudja.
dec. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy minden alkalommal el lehet játszani azt, hogy "mindjárt kiadják a következő xy-t, megvárom azt".


Apple telefonom van, de én a kettő közül valószínűleg megvenném most az S23 Ultrát. Sokkal egyedibb telefon mint egy iPhone 15 Pro. Nem akarok túlozni, de minden harmadik ember kezében az van és igazából pár minimális dolgot leszámítva tök ugyanaz, mint egy alap iPhone.

A Samsungban pedig van DeX, toll és nagyon durva zoom kamerák.

dec. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
78%

Az első mobilon apple volt.

Aztán kaptam egy androidot.

Nem jött be és mikor volt már munkám, akkor vettem egy új applet.

Fura mód szinte teljesen ugyan az volt mint sulis koromban a régi, csak gyorsabb, nagyobb és pár extra volt benne.

Majd mikor kellett egy új, akkor vettem egy új Samsungot.


SOKKAL jobb. Most már, ha ingyen lenne sem kellene az iphone.

De ez csak az én véleményem.

dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Az iPhone jobban tartja az árát, ami fontos lesz, ha veszel egy újat.
jan. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!