Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon mellet döntsek?...

Melyik telefon mellet döntsek? Samsung Galaxy S2 vs Core 2

Figyelt kérdés
Nem szeretnék drága telefont, csak tudjon szép fényképet csinálni és a GPS rendben fusson rajta

2016. jan. 6. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
az s2 szebb képeket csinál 3 megapixelel nagyobb felbontásban fényképez
2016. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, viszont a Core 2-nek négymagos processzora van, viszont csúnyább a kijelző.
2016. jan. 6. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik régi a másik gagyi. Egyiket sem javaslom.
2016. jan. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyiket sem. Ezek már mind nagyon elavult telefonok. Mind hardveresen, mind szoftveresen is, frissítést sem kapsz már rájuk. Inkább válassz valami újabbat, ami nem olyan drága, az új középkategóriások egy szinten (vagy még fölötte) vannak a régebbi csúcskategóriának.
2016. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
35.000 Ft-ig szeretnék venni, nem vágyom komoly telefonra. Milyen ajánlotok, kizárólag Samsungot szeretnék
2016. jan. 6. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos a GPS, akkor a Core 2-t felejtsd el. Nekem az volt, és nem tudtam vele rendesen navigálni, folyton elvesztette a jelet, és sokszor berakott az út mellé a mező közepére, vagy 3 utcával arrébb. Plusz sokszor befagyott, kilépett a navigációs alkalmazásból is. Használhatatlan volt erre a célra, ezért is cseréltem le, mert ez nekem is fontos szempont volt
2016. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Samsung újabb telefonjai messze túl vannak árazva (ne vedd rossz néven, de pont a magadfajták miatt, akik kizárólag Samsungot akarnak :P), 35-ért csak olyasfajta hulladékot kapsz újonnan, mint a J1 vagy a Core 2 (hardverileg egyik sem vállalható 2016-ban, a Samsung magát járatja le ezekkel a Spreadtrum procis vacakokkal). Egy jó állapotban lévő S2 még inkább értelmes választás, mert az legalább csúcsmodell volt a maga idejében, úgy is van összerakva. Én egy Galaxy S-t használok a mai napig, nem mondom, gyenguszka, de ingyen se cserélném le egy Core 2-re.
2016. febr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!