Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elsötétül a mobil képernyőj...

Ha elsötétül a mobil képernyője akkor miért megy el a kép a tv-n is miközbe átköldöm a mobil képernyőt a Chromrcast 4 el a tv re?

Figyelt kérdés
Hol a hiba?

dec. 23. 00:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a képernyőt küldöd át és nem a videót
dec. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked van Chromecastod? Hogyan tudod csak a videot átküldeni? De nem youtube videot. Es nem olyan videót ami a mobilon van. Hanem olyan videót ami a Videán van?
dec. 23. 08:05
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 Több Chromecast is van itthon. Át lehet azokat is küldeni ugyanúgy, mint minden más videót Chrome-ban. Amúgy meg miért küldeném át? Az összes filmen hangyajáték van, inkább letöltöm torrentről vagy előfizetek egy streaming platformra.
dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nekem az törtenik amit irtam.


Hangyajáték? Hogy érted? Az mi? Terrentre nincs időm, a neten sok film van fenn.

dec. 23. 21:49
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor biztos valami beállitási hiba van, ha nem tudom átküldeni a videót, vagy rosszul jezelem, még új
dec. 23. 21:51
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 Hangyajáték: Alacsony bitráta és felbontású videó. Ne mond, hogy te TV-n élvezni tudod a fos 140p-s filmeket xD Torrentre meg nem kell idő streamingre se xD
dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Hangyajáték: köszi.

A torrentet sosem használtam (adsz valami infot erről?) a videán videót nézni az is streamelés, nem? Visszatérve, sajnos a Chromecast semmiféle beállítási útmutatót nem tartalmazott. Van egy-két videó a youtubon de az is csak alap. Hiába szinkronizáltam össze a tv-vel a Chromecast-ot, (az megvolt) a videó átküldése nem megy, mert csak a tükrözést ajánlja fel. Az meg nem jó mert ha a mobil elsötétedik akkor a Tv is elsötétedik. Valamit rosszul állítottam be vagy rosszul csinálok.

dec. 24. 09:56
 8/10 A kérdező kommentje:

Közben rájöttem a felére: a mobilról akkor lehet átküldeni a mobilon megjelenő videót a tv re a chromecast segitségével,(ha össze van szinkrinizalva előzőleg a tv és a Chromecast) ha a mobil asztali üzemmódra van kapcsolva. Az átküldés után már nincs szügség a mobilra és a mobilon a wifire sem. A video automatikusan jatszodik le a tv-n.


A videat nem tudom még mindig használni taviranyitóval google keresőn kereshtül, csak mobilról átküldve..

dec. 24. 18:26
 9/10 anonim ***** válasza:

#7 Nem tudom milyen infót kéne adnom a torrentről. Van egy pár ismert magyar oldal is, ahova lehet ingyen regisztrálni és elég sok tartalom fent van. A Videa nem streamelés.


Régen küldtem ki TV-re Videáról videót, (mert azóta inkább letöltöm vagy előfizetek) de utoljára úgy volt, hogy elindítottam a videót, esetleg kinagyítottam és ott volt a cast ikon. Utána meg csak rá kattintottam és ott volt az eszköz.

dec. 25. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez most is igy van pc ről. Mobilról csak akkor ha a mobil asztali üzemmódban van.
dec. 27. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!