Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonra folyékony bevonat?

Mobiltelefonra folyékony bevonat?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről a cuccról ami fólia helyett van és lényegében úgy működik mint az autóknál a kerámia bevonat? Használt már valaki ilyet? Karc és kisebb ütések ellen tényleg védi a telefont? Továbbá van olyan amivel a teljes telefont be lehet vonni nem csak a kijelzőt?

dec. 24. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem vagy strapafont kell venni vagy vigyázni rá. Nem hiszek abban, hogy egy alapvetően gyönge konstrukció megvédhető lenne ilyen spéci fóliákkal vagy bevonatokkal.
dec. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Yettel üzeletbe tettek fel a telefonomra ilyet amikor vettem. Egyszer ejtettem le a telefont, kijelzővel lefelé esett járólapra, nem lett baja, de lehet csak szerencsém volt.
dec. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!