Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől jöhet fel az iphone...

Mitől jöhet fel az iphone kijelzője?

Figyelt kérdés
Egy olyan problémába estem, hogy egyik napról a másikra feljött a telefonom kijelzője. Arra lettem figyelmes, hogy a telefon bal oldalán magasabb a kijelző, mint a másik oldalt. Eleinte azt hittem a tokom van rosszul feltéve, ezért levettem, hogy rakjam újra, amire azzal szembesültem, hogy a telefonomnak a bal oldalán a kijelző kiemelkedik a telefon vázából... Mivel merülő félben volt, ezért kénytelen voltam tölteni, aminek a hatására egy picit jobban kiemelkedett... Aksi probléma lehet? Megtörténhet, hogy az aksi elkezdett puposódni, ami kinyomta a készülék kijelzőjét a bal oldalán?

dec. 25. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is az akksi púposodik.
dec. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez sajnos akksi púposodás...
dec. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mivel ünnepek vannak, ezért egy szervíz sincs nyitva, így kénytelen vagyok mellőzni a telefont. Azóta áthelyeztem a sim kártyát egy másik készülékbe, hogy ne tegyek kárt az Iphon-ba. Ajánlatos ilyenkor teljesen kikapcsólni, vagy elégséges csak letenni a telefont bekapcsolt állapotban ? Növelheti az aksi puposódását ezáltal ?
dec. 25. 14:09
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyakori jelenség egy 80%-os aksinál? Milyen árban történik egy ilyen csere?
dec. 25. 14:12
 5/10 anonim ***** válasza:
pontosan milyen iPhone?
dec. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
11
dec. 25. 14:34
 7/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert shitphone
dec. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25000
dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

igen, ez sajnos akku púposodás, én kikapcsolnám a telót, az a biztos, és mielőbb vidd el szervizbe. [link]

ez hátha segít. kb. ez az ára, nem tudom hol szeretnéd szervizeltetni

dec. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Púposodik az akksi, vidd el szervizbe minél hamarabb, mert a végén felrobbanhat az akksi.
dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!