Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy van pofája az Apple-nek...

Hogy van pofája az Apple-nek 2023-ban még mindig 60 Hz-s kijelzőjű telefont megjelentetni?

Figyelt kérdés
Előreláthatólag a szeptemberben megjelenő iPhone 15 is 60 Hz képfrissítést kap. Ezt 2023 végéhez közeledve hogy van képe megtenni 300 ezer ft feletti árazással? Már 80 ezer forintért is elvárás egy minimum 90 Hz, és nem érdekel, hogy az Apple fanatikusok megeszik azt a kamu dumát, hogy ez a rendszer 60 Hz-n is olyan gyors, hogy 120-nak tűnik. Rohadtul nem tűnik annak, csak a sok iPhone felhasználónak ezek szerint sosem volt még 120 Hz a kezében, hogy mennyire simán folyik a kijelző, ahogy a menüt meg a böngészőt görgetni rajta. Már alig tudok gyártót mondani, aki egy 90 Hz-t ne rakna a telefonba még a középkategóriában is. Felmerül a kérdés, hogyha én iPhone-t szeretnék venni, akkor tulajdonképpen mit kapok én azért, hogy kifizetek olyan kb 380 ezer ft-ot az új telefonért?

2023. aug. 12. 15:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
76%
Azt hogy rá van rajzolva egy alma. Egyébként semmivel se tud többet mint egy harmadannyiba kerülő Androidos telefon.
2023. aug. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
17%

Nos, én mint átlagember, fogalom sincs mit jelent a 60hz, pontosabban nem tudom mi a különbség a 60hz meg a 90 hz vagy a 120 hz között.


Azt viszont tudom, hogy ha iPhone-t veszek, az 6 év múlva is pontosan ugyanolyan gyors és gördülékeny lesz mint mikor a vásárlás napján bekapcsoltam, ha 3 év múlva el akarom adni, akkor egyrészt eladható, másrészt jó áron eladható, és mindent amire szükségem van, azt meg tudja adni.


Innentől kezdve nekem jöhet bárki hz-kkel, inkább fizetek egy iPhone-ért 300+ ezret ami 6 évig telefon, mint egy fos Androidért ugyanennyit, ami 3 év múlva majd akad meg belassul, amikor meg el akarom adni, akkor hirdethetem 50 ezer forintért, de még úgy sem kell a kutyának sem, mert épeszű ember nem vesz 3 éves Androidot, mert mindenki tisztában van vele hogy 3 év után kuka az összes.

2023. aug. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%

Úgy, ahogyan anno. 800 megahertzes, egymagos processzorokkal szórakozott, amikor a Samsung már négy magot kínált, és gigahertzben mérték.


Nincs új a nap alatt. És nem az Apple a hülye, gazdaság/marketing szempontból náluk van az igazság: Amég a proli birka hússzoros áron veszi meg a sz*rt, addig mi értelme lenne többet/jobbat kínálni a még elfigadható minimumnál...?


Márpedig a felhasználó tömött sorokban zarándokol érte, és elégedetten béget.

2023. aug. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
16%

"Már 80 ezer forintért is elvárás egy minimum 90 Hz"

Nem, nem az. Amúgy 80k-ért nem is kapsz már értelmes telefont. 80k az a kategória amit nem érdemes megvenni. Nyomógombosnak drága, okostelefonnak meg szar.

Persze értem én hogy magadból indulsz ki és neked meg kell a 60+ Hz. De nagyon-nagyon-nagyon sok embernek meg nem kell. A nagyon-nagyon-nagyon sok emberből nagyon-nagyon sok nem is tudja mi az a Hz, fps, stb.

És pont itt van a lényeg: akinek kell a sok Hz az megveszi a Pro iPhone, akit meg nem érdekel a Hz az meg a nem Prot.

Deága? Jahkérem nem kellett volna hagyni a viktort elszabadulni és akkor talán nem európa sereghajtója lennénk!

Nem akarom védeni az Apple, mert tényleg jó nagy köcsögök tudnak lenni, de az hogy nálunk rohadt drága az iPhone az igenis a kormány hibája.

Az hogy te keveset keresel, az meg a te hibád. Tanultál volna jól!

2023. aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
46%

Én emiatt nem választok Iphone-t évek óta.


Végre megugorják az usb c-t, de a kijelző továbbra is ugyanaz.


Az első jobb kijelzős telóm egy S20 Ultra volt, és külföldre vittem magammal a Note20at.


Okádék undormány volt, azóta rá se bírok nézni a 60hz-es kijelzőkre, rendesen fájt a szememnek.


Én értelek kérdező, de mindaddig amíg rekord eladások vannak, nem fognak jelentőset ugrani kijelzőben.

2023. aug. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

"Végre megugorják az usb c-t, de a kijelző továbbra is ugyanaz."


Egyébként ezt sem maguktól ugorják meg, hanem mert EU-s előírás kötelezi őket erre. Különben ugyanúgy a mai napig szemetelnének az egy év után elszakadó kuka lightning sz.rjukkal.

2023. aug. 12. 16:30
 7/40 A kérdező kommentje:

"El sem olvasom amit írsz, mert szimplán szánalmas vagy. Utoljára 15 évesen voltam ezen a szinten."


Pedig pontosan te reprezentálod a 15 éves szintet ezzel a dedós sértődött mindsettel, hogy el sem olvasod. Akkor honnan tudod, hogy szánalmas? Az ellentmondást sem érzed? Ismeretlen dologra írod, hogy szánalmas. Mivel el sem olvastad elvileg, ezért honnan tudhatnád? Vagy elolvastad, csak ezt tudtad kiböfögni?



+Írtam már, azt veszel amit akarsz, a kutyát nem érdekli. Az emberek többségének van plusz 50 ezer forintja arra, hogy egy jó telefont vegyen. Neked nincs, megértettük. De ez senkit nem érdekel :)"


Megint ez a proli nagyzoló duma (ami valójában szemlélteti egy 15 éves szintjét), hogy te gazdag vagy, te megteheted. Nyilván te azt is tudod én ki vagyok, és mennyit keresek.

2023. aug. 12. 16:36
 8/40 anonim ***** válasza:
76%

"be se tudtál volna kerülni arra a szakra, amit elvégeztem, és lehet dr. sincs a neved előtt."

Ha lenne főiskolai végzettséged, pláne doktorid, akkor az látszana a stílusodon is. De nem látszik.

2023. aug. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
25%

Így beszél egy diplomás doktor?

Még jó hogy otthagytam azt a fertő országot 20 éve... ha már a diplomások is ilyen legallja emgerek, mi lehet a melósok között?

2023. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
40%

Most tegyük félre azt, hogy gyűlölöm az Apple-t... de a szemed ettől még nem fog tudni megkülönböztetni másodpercenként nagyon max. 50-60 képkockánál többet. Innentől kezdve minden csak parasztvakítás. Ha ráírnák, hogy az márpedig 428 Hz, akkor ugyanarra a 60 Hz-re, amire most köpködsz, áhítattal csodálkoznál rá. Mert elhiszed, hogy az annyi. Hiszen észrevehető különbség nincs.

Ez ugyanolyan, mint egyesek, akik aranyötvözetből készíttetnek tápkábelt a hifihez, mert szerintük így jobb lesz a hangjuk...

2023. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!