Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használtan max 70ezer forintig...

Használtan max 70ezer forintig milyen használt telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Két unnep között a készülékem megadta magát.

Ugy gondoltam én már nem szeretném javitatni se foglalkozni vele.

Szeretnék egyet most használtan vásárolni.

Amire használom, tiktok, fb, messenger, fényképezés ritkán, filmezés ami miatt igen fontos lenne a kijelző.

Nem igazán kedvelem. 6,5inch felett méretű készülékeket mivel vagy kiesik a kezemből , kicsuszik telefon a szebemből stb.

Xiaomi 11

Samsung galaxy a32-33-34

Esetleg Iphone se 2020

És persze a felsoroltakon kívül mi lenne még az opció esetleg?


dec. 27. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Újat vegyél.

[link]

dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csatlokozom az előttem kommentelőhöz, 70 ezer ft-ért már lehet viszonylag normális új készüléket is venni. A használtnál ha magánszemélytől veszed, nincs garancia, és nem tudhatod hogy az akkumlátora meddig bírja, és mennyit használták. Persze vannak felújított, átvizsgált használt mobilok is, az ő garanciájukkal. De az nem sokkal olcsóbb, mint egy gyári új készülék.
dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Honor 90 Lite nem sokkal több de az már egy korrekt telefon és újonnan be tudod szerezni.
dec. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha mégis használtan szeretnél, ez is egy jó telefon, de csak 1 hónap garanciát adnak rá: [link]
dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A72-es is van 69 ezerért 3 hónap garanciával használtan. [link]
dec. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
csak ujat ennyi pénzért.
dec. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én Samsung Note 10 Plust vettem nemrég ennyiért, és bivaly telefon.

256Gb tárhely, 12Gb RAM, 8 magos snapdragon proci, Android 12. Egyszer sem akadt meg, nagyon gyors telefon. Javaslom hogy nézegess ilyen régebbi flagship telefonokat, mert azokkal nem lesz baj. Samsungnál Note, S széria, Huaweinél régebb Pro telefonok, iPhoneból neccesen Xs-t találni.

dec. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ennyiért tényleg vegyél inkább újat.

SE 2020, hát azon aztán nem fogsz filmezni, nyomorúságos kijelzője van, és az akkuideje nevetséges.

dec. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, hogy 70.000 Ft-ért nagyon jó új mobiltelefonok vannak. Pl. Samsung Galaxy A14, Xiaomi Redmi Note 12 kijön az árból.


Használtan vannak felújított telefonok, ezekre sok kereskedő 1 év (van ahol 2 év) garanciát vállal. A garancia végett lehet érdemes bele menni, de ezekre rövidebb ideig lesz szoftveres támogatás, mint egy újra.

Pl. veszel egy 5 évvel ezelőtti csúcsmodellt, Android esetén erre már biztos nem kapod meg a legújabb verziót, sőt jó eséllyel csak Android 10 vagy 11 lesz rajta. Vagy veszel egy nem olyan régi 1-2 évvel ezelőtti modellt, de az meg garanciával alig lesz olcsóbb, mintha újonnan vennéd meg ugyanazt a modellt (a kifutó modellek egyébként is sok helyen olcsóbbak).

Ha iPhone-t szeretnél, azt újban valóban nem kapsz 70.000 Ft-ért, az iPhone SE 2020 még néhány évig kap szoftveres támogatást, ez még talán jó választás használtan, de csak akkor, ha egy szép állapotú felújított készülék minimum egy év garanciával.


Én nemrég vettem iPad-et, eredetileg használt iPad 8-at néztem ki, 100.000 Ft-ért találtam egy év garanciával kereskedőnél jó állapotút. Aztán tovább nézelődtem, és kiderült, hogy az iPad 9 új ára 130.000 Ft, jobb mint az eredetileg kiszemelt 8-as modell, és senki nem használta előttem.


Aki használtan keres telefont, az azért mert kevesebb a pénze, nálam az 50.000 Ft a vízválasztó, alatta inkább használt de garanciás készüléket érdemes venni, felette viszont újat ajánlok.

dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!