Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A hívónál kicseng, a telefonom...

A hívónál kicseng, a telefonom nem jelzi! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már több embertől hallottam, hogy neki hosszan kicseng mikor hív. Nálam, viszont egyáltalán nem jelzi. Később sms-t se kapok róla és nem fogadottként sem jelenik meg. Még egyik telefonommal sem jártam így. Elég ritkán fordul elő, de zavaró. Mi lehet a gond?
dec. 27. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
samsung fogadjunk
dec. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Samsung
dec. 27. 22:06
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Ráléptek a vonaladra. Lényegtelen milyen készüléket, és szolgáltatót használsz. Rendőrségi lépés egyike, vagy valaki visszaél a hatalma adta lehetőséggel, vagy megfigyelés alatt vagy az ismeretségi köröd miatt. Egyik legjellemzőbb ez. Dr.Szabó Bálintnál is ezt alkalmazták, meg az ismeretségi és baráti körénél is nem egy embernél.
dec. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
21%
*vagy valaki visszaél a hatalma adta lehetőséggel, rendszerint engedély nélkül, stikában, a hatalmával való visszaéléssel-tehát nem kapott hozzá engedélyt a szervtől.
dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kapcsold ki a 4g csatlakozást a telefon beállításaiban, állítsd csak 2g-re.
dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Vagy hálózati hiba vagy szoftverhiba.

Próbálj meg egy gyári visszaállítást, szoftverfrissítést. Ha ezután is jelen van a probléma, akkor jelezd a szolgáltatódnak.

dec. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tuti valami szoftveres dolog lesz! Csinálj egy gyári visszaállítást, és utána próbáld meg másik telefonról felhívni a sajátodat! Ha továbbra sem cseng ki, és még érvényes a garancia, akkor vidd vissza oda, ahol vetted, Nekik onnantól már intézniük kell a javíttatást az illetékes szervizzel!
dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
megoldódott a dolog?
jan. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Azota nem csinalta. Lehet tenyleg a Viktor hallgat bele, de azert ujratelepitem, 4+ eves mar a telefon.


Kiprobaltam, hogy felhivom magam. A hivonal mar csorog 2-t mire nalam megszolal.

jan. 2. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!