Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha a Vodafonnál megszünik egy...

Ha a Vodafonnál megszünik egy előfizetés és túlfizetése marad az ügyfélnek nem adják vissza automatikusan?

Figyelt kérdés
10. hóban megszűnt és még mindig nem kaptam vissza, kártyával fizettem mindig pedig. Menni kell sorban állni ezért az ügyfélszolgálatukra??
dec. 30. 19:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha ilyen lenne, akkor én egyből a fogyasztóvédelemhez mennék. Kötelességük lenne szó nélkül visszautalni a különbözetet.
dec. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
És ugyan miért szűnt meg az előfizetés?
dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A szerződés lemondási nyilatkozatban nem szerepel a számlaszámod?
dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
Ne pontozz le, hanem válaszolj! Miért szűnt meg a szerzőés? Te mondtad fel, vagy a voda?
dec. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy lett egyáltalán túlfizetésed? Ha kártyával fizetsz, akkor csak a kiszámlázott összeget tudod kifizetni vele. Utalással lehetne max csak véletlen többet utalni.
dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
Itt az a gond, hogy előfizetés, tehát előre fizeted a köv. hónapot, így ha hó közben szűnik meg, akkor van egy különbözet. Azt viszont vissza kell kapnod, vodát hívd fel, de erre van nekik is egy türelmi idő.
dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

"előre fizeted a köv. hónapot"


Kivéve, hogy nem.

dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én a Yettelnél vagyok, és ők utólag számláznak. Szóval ami jön számla, az csak a már igénybe vett szolgáltatást tartalmazza.

A Vodafone-nál nem így van?

dec. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Átmentem másik szolgáltatóhoz számhordozásal. És igen, a havidíj előre van fizetve náluk, a forgalom utólag, egy számla mindig a következő havidíj+az elmúlt hó forgalma. Ez látszik az utolsó számlából egyértelműen ami egy egész havidíj minuszosan amiből a forgalmat és a tört havidíjat levonták ami minimális volt. De nem tudom ez mit számít??

Az lett volna a kérdés, hogy a fennmaradó pénzért most el kell kezdenem kalapolni, aki távozott tőlük mit tapasztalt.

dec. 31. 08:18
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
52%
#7:Kivéve, hogy igen, ezért ez a neve.
dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!