Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elöfizetéses telefonnál van...

Elöfizetéses telefonnál van mobilinternet. És ahol van WIFI a telefon autómatikussan átvált a mobilnetről wifire és azt használja, hogy ne terhelje az előfizetéses netet?

Figyelt kérdés
Ha kikerülsz a wifi hatósugarából újból a mobilnetet használja vagy külön kell beállítani mit használjon?Eddig még nem volt előfizetéses telefonom azért kérdezem!Szeretnék egy okostelefont és nem tudom,hogy mikor melyik netet használná.

2019. nov. 26. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ki szoktam kapcsolni pl itthon a mobil nettet. Ha meg melozom és szunet van akkor be kapcsolom az net hozzá férést.
2019. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huawei wi-fi+ a szolgáltatás neve, ha írsz árat, mondok jó telefont.
2019. nov. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Több opció van. Általában ahol van elérhető wifi és be van állítva,akkor arra átáll automatikusan,viszont van olyan beállítás is,hogy ha a wifi jeke gyenge vagy bizonytalan akkor visszaáll adatnetre.
2019. nov. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ėn telefonom pl ha lakåsunk wifi hatokörėbe vagyok egyböl åt vålt ,mobilnetről wifire ės azt hasznålja ės mėg mobil netet ki sem kell kapcsolnom.
2019. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Be lehet állítani, hogy wifiről azonnal átkapcsoljon mobilnetre, amint a wifijel megszakadt. Ugyenez fordítva is igaz. Egyébként ugye megjegyez minden wifi hálózatot, ahová már egyszer beléptél, tehát nem csak egyet.

Beállíthatod, hogy az alkalmazásfrissítések, mentések stb. csak wifi hálózaton menjenek.

Beállíthatod, hogy a mobilnet helyileg hol kapcsoljon be és ki.

Ha meg nem akarod állítgatni, akkor lehúzod az állapotsávot, majd ráböksz az ikonra és ki-be kapcsolhatod, ahol és amikor akarod.

2019. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!És azt hol lehet beállítani,hogy autómatikussan mikor érzékel wifire kapcsoljon,hogy ne a mobilnetet használja?
2019. nov. 26. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek a beállítása telefonfüggő.

Ha nincs sehol ilyen a beállítás menüben (LG-nél pl. van), akkor próbáld ki, hogy bekapcsolod a wifit is meg a mobilnetet is, majd az egyiket kikapcsolod. Ezt ugye legegyszerűbb az állapotsávból elvégezni, és ugyanitt láthatod, hogy a kis wifi jel átváltozik-e mobiladatra vagy fordítva.

2019. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Illetve próbaképp a routert is kikapcsolhatod. :)
2019. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!