Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell androidon és...

Hogyan kell androidon és iphonon átállítani az országot hogy le tudjak tölteni külföldi applokációt?

Figyelt kérdés
Boltok applikációjat vagy gyorséttermeké nem elérhető, azt írja hogy a te országodban nem elérhető.. pedig ott vagyok amerikában de magyarország van a play-ben beállítva és nem tudom hogyan lehet megváltoztatni..

dec. 31. 04:40
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

"... ott vagyok amerikában ..."


Erdekes szohasznalatod van.

En itt vagyok az USA-ban. Es te?


Vegyel itteni prepaid sim-kartyat, a T-Mobil, vagy a Metro by T-Mobil, es a Consumer Cellular a legolcsobb, es nem kell szerzodest vagy semmit sem alairnod, de az utleveledet el fogjak kerni azonositas celjabol (valoszinuleg, de nem biztos).

A magyar sim kartyaval sosem fog mukodni a letoltes, meg ha atallitod is a telefonokat, mert a kartyad roamingol.

Ha csak 1-2 hetig vagy itt, akkor nem eri meg, de, ha itt vagy par honapig, akkor erdemes itteni sim kartyat venni, foleg, mert a Metro by T-mobil korlatlan beszelgetest es txt uzeneteket kinal (a tobbiek a csomagtol fuggoen szamolnak vagy nem). Ez esetleg akkor erdekes, ha telefonon rendelsz kajat az etterembol, vagy a kiszallito ember radtelefonal vagy kuld sms-t, hogy itt all a kapuban, engedd be, vagy gyere le a kajadert.

dec. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%

[link]


tessék itt van hogy lehet megcsinálni androidon.

dec. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
iPhone esetén - én úgy tudom - hogy az adott régiónak megfelelő adatokkal hozz létre egy Apple ID-t, jelentkezz át a létrehozott Apple ID-re és letöltheted.
dec. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Usa simkártya van benne , azzal sem lehet , nem a sim kártyától függ.
jan. 1. 14:09
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Leírtam hogy iPhone esetén miképpen lehet megcsinálni, de csak lepontozás lett belőle. Ismerősök is így csinálták.
jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
63%

App Store- rámész a kis fejre, és ott az email címedre. Az ország/régiót ott át lehet állítani.

Én is voltam pár éve kint, de sajnos pl. a Mc Donald's appot így se sikerült leszedni, csak a Wendy's-t.

jan. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A google pay-t sikerült amerikaira állítani de igy sem lehet letölteni.. egy boltban pl kuponok lennének és kedvezmények ha lenne applikációm...
jan. 3. 03:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik boltrol van szo, de, ha a Smart&Final-rol, akkor ne remenykedj, az nem muxik mar vagy fel eve (szerintem szandekosan bxsztak el, mert tul sokan, tul sokat takaritottak meg a digitalis kuponokkal). Ugyanigy, unnepek tajan "elromlik" par masik bolt appja is. Nemelyik aztan megjavul az unnepek utan.
jan. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:-) egyelőre a letöltéssel van baj mert nem elérhető az önnországában az üzenet mikor az app QR kódját próbálom beolvasni
jan. 5. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!