Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megosztani a...

Miért nem tudom megosztani a mobilnetet?

Figyelt kérdés

iPhone 13 pro telefonról van szó, a kezdetektől (2 éve) ez van.

Tv-n vagy laptopon szeretném használni a netet, hiába kapcsolom be a személyes hotspotot, meg sem találja a tv/laptop.

Már próbáltam a hálózati beállításokat is alaphelyzetbe állítani, az elején így még 1-2 alkalommal sikerült, de már egyáltalán nem.

Előző telefonom hibátlanul működött ez a funkció és másik wifire tudok csatlakozni pl a tv-vel is.

Ha másik telefonnal szeretnének csatlakozni a mobilnetemre az általában sikerül.


Mit tegyek? Tipp?


jan. 2. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a technológia az oka. A hotspot beállításaiban állísd WPA2-re, 2.4GHz-en!

Ha van régebbi eszközökkel való kompatibilitás opció, akkor kapcsold be azt!

jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet egyértelmű dolgot mondok számodra, de miközben keresed a wifit a laptopodon, addig bele vagy lépve telefonon a beállítások-személyes hotspotba, és megy a teló képernyőd? Bár én most lettem iphonos, de nekem nem volt egyértelmű, hogy csak akkor képes megtalálni a mobilnetet a laptopom, ha aktív a hotspot és a képernyő is megy.
jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1. Ezt hol tudom ellenőrizni?


#2. Igen, benne vagyok, tényleg fura, hogy csak így működik/ne, de ezt már megszoktam az évek alatt….

jan. 3. 05:42
 4/5 anonim ***** válasza:

A személyes hotspot beállításaiban kapcsold be a „kompatibilitás maximalizálása” opciót.

Ekkor visszavált wpa2-re, és 2.4GHz-re.

jan. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Óóó! Köszönöm szépen! Sikerült! :)

El sem hiszem, hogy itt volt az orrom előtt.

jan. 3. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!