Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy a54 vélemények?

Samsung galaxy a54 vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen telom van es uj..sok rosszat olvastam rola
jan. 3. 01:42
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Akkor rossz helyen olvasol. Nincs vele semmi gond, egy korrekt középkategóriás telefon, aminek kicsit húzósabb az ára. Cserébe viszont 4+1 évig kap frissítéseket.
jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"sok rosszat olvastam rola"

Ha ilyened van, neked kellene a legjobban tudnod hogy ezek mennyire lehetnek igazak. Mesélj, mi a baj.

jan. 3. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért van ilyen telefonod? Az, hogy mit írnak mások, az szubjektív, de neked mik a tapasztalataid?
jan. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy jó telefon de amennyibe kerül az szürreális.

Én ennyiért vettem egy megmímélt állaptú S22 plust ami mérföldekkel jobb telefon.

jan. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat...en meg vagyok elegedve ezzel a telefonnal. Draga de sztem megerte az arat..a tobbi meg majd kesobb derul ki ugyis..
jan. 3. 07:39
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Sokkal nem jobb, mint az A52s mondjuk.
jan. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!