Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi feltöltőkártyás előfize...

Mennyi feltöltőkártyás előfizetés van a neveden?

Figyelt kérdés
jan. 3. 06:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy
jan. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 The Bing Bang Theory ***** válasza:
14%
A feltöltőkártyákra, nem lehet előfizetni. Előfizetés az amikor előfizetsz egy szolgáltatásra. Feltöltős esetén, viszont megvásárlod az adatkeretet, vagy a lebeszélhetőséget.
jan. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Két telefonom van, szóval kettő, mindkettő Telekom.
jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy sem. Volt tavaly nyárig egy olyan ami havonta 1GB adatot adott, azt a telefont csak GPS-nek használtam, de lekéstem az éves adategyeztetést így megszűnt az a kártyám.
jan. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A három nagy szolgálónál van egy-egy.


A 2-es meg nincs tisztában a "előfizetés" fogalmával.

jan. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 The Bing Bang Theory ***** válasza:
36%

#5: Ha előfizetsz akkor aláírsz egy szerződést és havonta jön a számla. A feltöltősnél, pénzért vásárolsz egyenleget, amit aztán lebeszélhetsz, vagy elhasználhatod különböző csomagok, aktiválására. Ne tévesszen meg, hogy feltöltőkártyán is vannak havi csomagok. Ha nem töltöd fel a kártyát és elfogy az egyenleged, akkor nem aktiválódik a csomag. És elfogy az adatkereted.

Ezzel szemben az előfizetésnél, rádküldik a behajtókat, mert a szerződés akkor is él, ha nem fizeted, vagy ha nem használod a szolgáltatást.

jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Egy sincs a nevemen, sosem volt még.
jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Már kb. 20 éve nincs.

Első pár telefonomnál voltam kártyás.

jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanaz, mint a 8-asnál. Nem tudom, most hogy van, de régebben a feltöltőkártyás percdíjak meg egyebek voltak a legrosszabbak, úgyhogy arról bármi másra érdemesebb volt váltani.
jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

1 van a nevemen.

Aki a "feltöltőkártyás nem előfizetés" elnevezésbe kötött bele:

"Prepaid előfizetés" így szokták hívni a feltöltőkártyás előfizetést, a havi számlás pedig "postpaid".

ÁSZF-ben nézz utána hogy a feltöltőkártyásat is előfizetésesnek írják.

jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!