Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik mobilszolgáltatónál...

Melyik mobilszolgáltatónál melyik tarifa a legkedvezőbb, ha párommal 0 Ft-os percdíjjal akarok beszélni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 19:43
 1/7 anonim válasza:
Mi a párommal a T-mobilnál vagyunk és havi 890 ft-ért beszélünk 0ft-ért percenként! A díjcsomag nevét megkérdezhetek a 1430as ügyfélszolgálaton!
2009. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

*megkérdezheted

bocsi :)

2009. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

komolyan? valami ilyenre gondoltam én is! és feltöltőkártyás vagy milyen? és egész nap lehet hívni a másikat vagy csak meghatározott időközökben?

Köszi!

2009. jan. 3. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:

közben megtaláltam, most olvasom:

[link]

2009. jan. 3. 19:54
 5/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem jó, mert egyikőnk sem előfizetéses :(
2009. jan. 3. 19:57
 6/7 anonim válasza:
óóó, sajnálom, reméltem, hogy tudok segíteni...:(
2009. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha közalkalmazott, vagy köztisztviselő vagy, akkor keresd fel a vodát, és érdeklődj a közalkalmazotti flottacsomag iránt.

o ft. percdíjjal, 5 előfizetést vehetsz, amivel a flottához tartozó összes telefonnal ingyen beszélhetsz.

Én 360 ft.-ért vettem 4 telefont a családnak. de most láttam, hogy vannak 1 Ft-os készülékei is.

2009. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!