Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-t lehet részletre venni?

IPhone-t lehet részletre venni?

Figyelt kérdés
jan. 3. 21:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
lehet
jan. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
igen
jan. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
Lehet. De például ha a szolgáltatódnál veszed akkor rohadtul nem éri meg. Rádsóznak egy baromi drága díjcsomagot.
jan. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Ezt a szolgáltatóellenességet nem értem... 3-as azért ez nagyon nem így van. Nem kell a legdrágább díjcsomagot kifizetni. Nekem 15 Pro Maxom van és a legkisebbnél egyel magasabb díjcsomaggal vettem. 2 évvel ezelőtt a 13 Pro Max-ot is ugyanazzal a kb 5000 forintos csomaggal.

Aztán nem csak csúcs ájfon van ám, ott van például az SE. Apám olyant vett a legkisebb díjcsomaggal.

És mindegyik telefon ha kiszámoljuk olcsóbbra jön ki mint egyben kifizetve a boltban.

De nem akarok ájfón-soviniszta lenni... szóval ezek a feltételek igazak gyakorlatilag bármelyik készülékre is.

jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Minden telefont lehet.
jan. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4 válaszolo ,minden telefon olcsobb ha megveszed egy sima media marktba ,mert nem kell havonta rėszletekben kifizetni a telefont +csomag årát is.
jan. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet de nem ėri meg vegyėl olyan telefont amire van pénzed is .
jan. 4. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#6 A csomag árat így is úgy is kifizeted, mert valamilyen előfizetést mindenképpen használsz.

És ehhez még kedvezményt is kapsz.

jan. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6-os gyűjtsd ki nekem légyszíves néhány telefon esetében a sima bolti árakat és a szolgáltatósokat és akkor elhiszem! Köszi!
jan. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Két példa:


iPhone 13

MM 274 999

Telekom 22 x 11 820 = 260 030


iPhone 15

MM 374 999

Telekom 22 × 16 640 Ft = 366 080 Ft


"minden telefon olcsobb ha megveszed egy sima media marktba"


És ahogy 8-as írja:

"A csomag árat így is úgy is kifizeted, mert valamilyen előfizetést mindenképpen használsz." Ezért ezt nem számoltam bele, ezt csak a készülék ára. Nem voltam bejelentkezve a telekom fiókommal, ezek új előfizetőknek szánt árak.

jan. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!