Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes volt akkut cserélni a...

Érdemes volt akkut cserélni a régi telefonban?

Figyelt kérdés

Elég régi androidos telefon, bírta az akkuja, de találtam nagyon olcsón új gyári akkut, kipróbáltam így milyen. Hát vagy 4x tovább bírja most, de a töltő csatlakozója eléggé nyúzott, meg ki tudja, milyen elektronika adja meg magát benne. Motorola teló.

Vagy érdemes lett volna másik telefont venni?

Bepróbálkoztam egy olcsó másik újjal régebben, de az még hamarabb lemerült új korában, mint a motorola a régi akkuval.



jan. 6. 09:34
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez tőled függ.

Ha akarod, szerencsétlenkedhetsz vele még tovább is. Minket nem zavar.

jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok, akkor szerencsétlenkedek vele továbbra is. Csak telefonálásra van használva. Szép napot neked is báttya.
jan. 6. 10:31
 3/6 anonim ***** válasza:
A portot egy jobb szervizes kicseréli neked 5.000 forintért, de ha tudsz forrasztani, akár magadnak is megcsinálhatod otthon. Ha kielégíti az igényeidet a telefon, ennyit megér a dolog.
jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bőven jó, android 6.0, meg amúgy is procifüggő, milyen alkalmazásokat tudok telepíteni, vettem új telefont is, android 11-el, csak valami gagyi mediatek proci volt benne, kb alig tudtam valamit feltelepíteni.

A régi motorolára amik felmentek, az android 11-re nem. :)

Ez így most készenlétben, mobilnet nélkül, néha telefonálásra 21 napot bírt. :)

jan. 6. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Milyen típusú motorola?
jan. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Motorola G3
jan. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!