Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt bárkinek tapasztalata...

Van itt bárkinek tapasztalata a Huawei fizetős tárhely változatáról? Érdemes rá előfizetni?

Figyelt kérdés
Betelt a tárhely és talán érdemes elenne előfizetni. Tudom akadtak biztonsági problémák ezen telefonnál, bár most is ott vannak az adataim. Nyilván sok más valóban kínai telefon is kémkedhet. Gondoltam arra is esetleg, hogy a Google tárhelyre mennének át az adatok, de nem tudom azt mennyire lehet könnyen átállítani ennél a telefonnál.

jan. 7. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen típus, azon belül hogy Huawei?
jan. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Huawei P30 Pro
jan. 7. 14:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Veszel egy megfelelő méretű SD kártyát és arra pakolod a cuccaidat.
jan. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek, de a "biztonságos" adatmentés lenne a cél. Ha a telefon tegyük fel ellopják, vagy elveszti az ember az adatok oda vannak. Szóval csak a felhő az egyetlen megoldás ilyen szempontból, nincs más. Nyilván annak is vannak kockázatai, de ez nincs. Pár éve volt havi 2,99 Euro, gondolom most kijöhet vagy 5-ből úgyszintén.
jan. 8. 21:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Havi 3-5 euró? Aranyból van?


Google Drive 100 GB évi 6900 Ft.

[link]

Microsoft Onedrive 100 GB évi 5400 Ft.

[link]

jan. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a többi árával igen, de az a Huawei sajátja. Sok szempontból kényelmesebb, nem macera ott tárolni. Tehát árban jóval kedvezőbb, amit írtál igen.
jan. 9. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!