Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A WhatsApp tényleg fizetős 1...

A WhatsApp tényleg fizetős 1 év után? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nekem a viber zabálja az aksit és gondoltam kipróbálom ezt, de ha fizetős lesz akkor nem

2014. márc. 2. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Most hogy a facebook megvette, senki sem tudja mi lesz vele...
2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De van egy éved, hogy használd! utána is valami 1 dollár lesz csak. Nagyon jó alkalmazás, mindent lehet vele küldeni, én ausztriába és franciaországba üzengetek vele. Kép, hang, szöveg, zene minden megy ingyen! Persze az adatforgalmat számlálja
2014. márc. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
így van, nem lehet tudni, mi lesz. aki régebben megvette az alkalmazást, azoknak például élettartam regisztrációja van, mint például nekem is, szóval ameddig ugyanez a telefonszámom. akik már ingyenesen töltötték le, azoknak van 1 év ingyenes használat. talán ebbe nem fog belekavarni a facebook.
2014. márc. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!