Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont éri meg venni...

Milyen telefont éri meg venni ami nem olyan drága és 2-3 évig kitart?

Figyelt kérdés
jan. 8. 14:21
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
50%

A "nem olyan drága" árat kellene definiálni.

iPhone SE 2022 biztosan kitart még 3 évig, nem lassul be.

jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a keret és milyen igényeid vannak? Például a 40 ezres Vivo is biztosan működik 3 évet, csak dög lassú lesz már újkorában is. Valakinek meg még az is elég. Valaki meg megveszi a 400 ezres Samsungot és 2 év múlva lecseréli mert van már jobb. Szóval nagyon nem mindegy. Gondolom te a középkategóriában gondolkodsz, de ott is nagy árkülönbségek vannak.
jan. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
72%

"iPhone SE 2022 biztosan kitart még 3 évig, nem lassul be."

Csak procin kívül mindenben gyenge. Mondjuk aki nem nyomja sokat, nem fotózik, nem annyira lényeges a kijelző, csak simán használni szeretné sok évig, na annak egy jó telefon lehet. Átlag felhasználónak viszont nagyon nem ajánlom.

jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
85%

Egyet kell értenem, nem acélos telefon. Csak akkor javasolt, ha valakinek 16:9-es, kisméretű kell.

Amúgy rengeteg jobb telefon van tőle azonos áron, de olcsóbban is.

Ha 2-3 évre kéne akkor tetszőleges A szériás Samsung már teljesen rendben van, mert kap support-t, meg egész jól felszereltek.

jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

A53-ast vegyél, ha nem munkára akarod használni, csak magáncélra.


Ez olyan cca 4-5 évig telefon lesz neked, a kamerája is jó, az aksija is, ahogy nézegettem..


Ha dolgozol rajta 8-10 órákat minden hétköznapon, akkor ez viszont gyenge.

Az Iphone-t utálják a kollégáim zöme és én is.

jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Nekem egy Xiaomi 11T Pro van, pont 2 éve vettem a Telekomtól, még mindig jó. Szinte alig volt kikapcsolva.
jan. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

Ez a 2-3 évig kitart ez eléggé relativ dolog.


Van aki szétbarmol bármit nagyon rövid idő alatt


Nekem pl vagy 3-4 éve van egy LG telefonom ami anno volt 50 ezer forint. Amig müködik nem dobom ki.

Igaz én nem nyomkodom egész nap mint sokan mások:)

jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Mate 9-em van, gyári állapotban. Sok app van rajta, még nem sikerült belassítanom ha egyszerre 20 alkalmazást nyitok meg rajta, akkor sem.
jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Barnabas333 ***** válasza:

Én Xiaomit fogok legközelebb venni, esetleg Honor. Az utolsó Huaweiben csalódtam, meg már úgysincs rajta play áruház.

Minden relatív mi a jó, ismerős 400ezres Samsungja fél év alatt tönkrement, drágában is vannak vacak telók.

jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
A drága 400eft-os telefon nem azért került 400eft-ba mert hogy annyival drágább benne az alkatrész meg annyival jobb, hanem mert 400eft-ért is megveszik. Az a néhány plusz giga ram/rom és a körítések a gyártónak max néhány dollárjába kerül mindennel együtt egy átlag 100eft-os telefonhoz képest, de neked 400eft ért adják oda.
jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!