Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy mostanában az okostelefon nehezebben kapcsolódik az itthoni Wi-Fi hálózathoz? Többször is, akár 4-6-szor is ki-be kell kapcsolni a Wi-Fi-t (ikont), hogy kapcsolódjon.

Figyelt kérdés

Összefüggésben lehet azzal, hogy a telefont nagyon gyakran tartom repülőgép módban?


Illetve, ha ez nem lehet az ok, akkor mi lehet?



jan. 8. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenek az ájfonok.
jan. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt válasznak szántad? Amúgy sem ájfón az adott teló.
jan. 9. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:
más wi-fi hálózattal is akadozik vagy csak otthon?
jan. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első valószínűleg arra utalt, hogy sem a telefon, sem a router pontos típusát nem írtad le. Ezek hiányában nem lehet értelmes választ adni.
jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3. Nem tudom, másikkal még nem próbáltam.


#4. Kár.

jan. 14. 05:40
 6/7 A kérdező kommentje:

Van, hogy napokig nincs bekapcsolva, mármint maga a smartphone be van kapcsolva, de repülőgép üzemmódban van, tehát telefonon és internetes felületeken, alkalmazásokon keresztül sem vagyok elérhető.


És megint tapasztaltam, hogy amikor egy ilyen hosszabb repülőgép üzemmód után be akartam kapcsolni a Wi-Fit, akkor bírt rendesen kapcsolódni. Akkor inkább újraindítottam a készüléket és azután rendesen kapcsolódott.


De korábban nem csinálta ezt.

jan. 14. 05:44
 7/7 A kérdező kommentje:
*akkor alig bírt kapcsolódni
jan. 14. 05:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!