Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek korlátlan mobilnete...

Akinek korlátlan mobilnete van, nem használja az otthoni wifit?

Figyelt kérdés
Nekem az van es igy felesleges az otthoni wifit hasznalni
jan. 11. 15:33
 1/10 anonim válasza:
63%
Én is mindig mobilnetet használok, nálunk a wifi sokkal lassabb.
jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
5ghz wifi5/6 routereket osztogatnak már a szolgáltatók is, wifin 5-700 a sebesség és 10-15 a ping, mobilneten meg az országrésztől függően beltéren 0-130mbit a sebesség és 50-1000 a ping. Szóval megéri wifin lenni.
jan. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Korlátlan mobilnetem van, itthon 1000-es net. Mindig wifin vagyok otthon, legtöbb eszköz meg lanon.
jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Az itthoni wifi is mobilnet nálunk, mindegy melyiket használom ugyanaz a szolgáltató.
jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 50gb mobilnetem van,otthon is azt használom,mert a wifi otthon néha leáll, fagy, de a mobilnet igaz hogy lassab,de az nem áll le időközönként
jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
Én az otthoni wifit használom mert az kevésbé meríti a telefont. :)
jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Általában használom a wifit otthon, mert gyorsabb, stabilabb. Főleg, hogy a ház árnyékol, és elég szar a mobilnet/térerő. De előfordul sokszor, hogy wifi off maradok, ha egyszer kikapcsoltam valamiért. Amúgy automatikusan csatlakozik, tehát sima ügy az egész, nem stresszelek, hogy min vagyok éppen. Meg nekem kell is otthon a wifi, mert csomó dolgot csak lan-on érek el a home szerveremről (bár amúgy vpn-nel is bármikor belépek, de otthon értelemszerűbb már az otthoni hálózatra kapcsolódni)


Nem mellesleg a wifi kevésbé eszi az akksit.

jan. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morzsi007 ***** válasza:
Wifin 800Mbit-/s-el jön a net, mobilnettel 100Mbit/s alatt. Ezért meg azért, mert a wifi kevesebbet fogyaszt mobilnetet csak akkor használok, ha már gyenge a wifi a ház vagy udvar bizonyos részein.
jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem korlátlan mobil internetem van! Még hozzá olyan amiben 5G sebességű / 5G-s. És a Telefonom is tudja az 5G-t! Használom is az 5G-s mobil internetemet! De az 5G is csak 125 - 140 Mbit/sec átlagot tud a lakhelyemen. Ez az adat átlag sebeség! És igen használom mobil Telefonomon a Wi-fi-t. De a Wi-Fi az helyhez kötött szolgálatás, ami csak az otthonomban érhető el! Igy ha otthon vagyok akkor csak Wi-fi-t használok! De ha el megyek be vásárolni, vagy dolgozni megyek. Akkor már a mobil internetet használok. Ami egyébként nekem korlátlan mobil internetem van 5G-s csomagban.
jan. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokszor elfelejtetrm átkapcsolni, de szoktam használni az otthoni netet is. A tableten meg csak azt használom.
jan. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!