Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola G84 jó a snapdragon...

Motorola G84 jó a snapdragon 695 el játékokra? És mindjárt véget érő biztonsági frissítésével?

Figyelt kérdés
És nem vagyok benne biztos lesz-e Android 14
jan. 12. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:

ezt a telefont 2023 szeptemberébe adták ki amugy nagyon jó telefon.

most jelenleg január 4. biztonsågi frisitėse a legujabb .

nekem ilyen van .


ha neked frisitések fontosak akkor vegyél Motorola Edge sorozatbol vagy Google pixelt .

jan. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azt mondják gyenge benne és régi a processzor, ha jobb lenne benne akkor elragadnám.


Viszont most néztem a Motorola edge 30-at, kicsit lehangoló 2024 ben 2022 es telót venni, dehát a processzor sokkal jobb.

És nem tudom hogy megvegyem-e ha már nem lesz frissítés rá, meg gondolom Android 14 sem lesz

jan. 13. 09:48
 3/7 A kérdező kommentje:
Elfogadnám* ezt akartam írni :D
jan. 13. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Játszani erősebb játékokon tényleg nem jó a G84 en?
jan. 13. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:

én nem játszåsra vettem hanem fotozásra van rendes fénykėpezőgépem de nem viszem mindig magamal,telefont meg igen.gyors, ės poled kijelző nagyon jó ,Hangzása nekem nagyon jó . gyorsan feltöltödik és jol birja ha kiviszem hidegbe ,navigácio sem mereti le annyira .

Engem nem ėrdekel hogy 2 éves proceszor van benne,viszont az igen snapdragon.12 gb RAM 256GB hátértår Poled kijelzö

Probáltam egy NOKIA X10 telefont ,hamar boszato tulajdonsågai lettek ,igy le cseréltem illetve vissza tértem A Motorolához .

jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod
jan. 13. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

3D játékra ez a SoC nem túl sok. De egyébként a mobilos játékok nagy részének nyilván nem túl nagy a hardverigénye.


A Youtube biztos tele van tesztekkel. Írd be, hogy "xy game Snapdragon 695".

febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!