Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi felhasználók! Megkaptát...

Xiaomi felhasználók! Megkaptátok már a Hiper Os-t, a Xiaomi új rendszerét?

Figyelt kérdés
Milyen maga a rendszer? Miben más, mint a Miui? Mivel jobb, mivel rosszabb a Miuinál? Kivették belőle azt a durva optimalizációs "featuret", aminek köszönhetően az összes alkalmazás csak úgy a semmiből becsukódott? Telefonvásárláson gondolkodom, és az a helyzet, hogy volt Xiaomi Mi 11 lite készülékem, és rengeteg olyan dolog volt, ami megfogott engem a Xiaomiban, de olyan dolgok is voltak bőven, amelyek eltántorítottak engem. Többek között ilyen az agresszív optimalizálása a rendszernek (basszus, néhány app még be is szólt, hogy Miuit észlel, és ahhoz, hogy rendesen futhasson, kezdjek valamit az optimalizálással), vagy az, hogy a rendszerfrissítések nem éppen rendszeresek. Most telefont vennék, és arra gondoltam, hogy már kivárom a Xiaomi 14-et, de kérdés, hogy merjem-e megvenni majd?
jan. 14. 11:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Loool, két évig kaptam frissítéseket, és ennyi. Hiába jobb a 4-5 éves telóm, mint a mostani középkategória, ez xiaomit nem érdekli.

(Mi 9T Pro)

jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!