Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Előfizetett appoknak nincs...

Előfizetett appoknak nincs köze a telefon szolgáltatók havi díjához ugye?

Figyelt kérdés

Édesanyám az e-mailt jelezte, hogy a havidíj lassan 36 000 Ft és azt mondja, hogy ehhez köze van az előfizetett applikációknak.

Mindig ezt mondja, hogy ez miatt olyan drága, de én már nem egyszer mondtam neki, hogy az előfizetés nek nincs köze a szolgáltatóhoz ugyanis a számlaszámról emeli le az összeget.


Mégis mitől lehet olyan drága havi előfizetés? Telefonálni szoktam, de azt se sokat…



jan. 16. 11:35
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Imént* bocsánat, csak diktáltam nem pedig írtam
jan. 16. 11:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban számlaszámról emeli le az összeget, nem az előfizetés terhére, akkor valóban nincs köze hozzá. De le lehet kérni elektronikus számlakivonatot a szolgáltatótól, minden tételesen fel lesz tüntetve rajta. A 36000 Ft irreálisan sok.
jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőriznd, hogy az adott alkalmazáson belül minek a terhére fizetsz

Ugyanis lehet olyat, hogy a telefonszámla terhére.

jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
OTP appon keresztül le vannak vonva az összegek, de a számlán is fel vannak tüntetve ezek
jan. 16. 13:11
 5/11 anonim ***** válasza:

" A 36000 Ft irreálisan sok."

Ha mobil törlesztő is benne van, akkor nem feltétlenül.

De nem vagyunk látnokok.

A szolgáltató mobil alkalmazásában ellenőrizhető a korábbi és az aktuális fizetnivaló is. Érdemes használni.

jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mégis mitől lehet olyan drága havi előfizetés?"

Nem tudjuk mitől. Az előfizetésed adatait és a használati díjait te ismered.

jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Play Store/Áruházban ha jól tudom lehet mobil előfizetésre terhelni szolgáltatásokat.

Esetleg az?

jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#5: ha fizetnek törlesztőt valami után, azt azért csak tudják, nem? Én feltételezek megint túl sokat az emberekről? :D
jan. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmilyen törlesztő. Még arra gondolunk, hogy amikor nincs elég a számlámon akkor lehetséges, hogy a szolgáltatótól veszi le (?)
jan. 17. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Számlarészletező.
jan. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!