Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Manapság melyik telefont...

Manapság melyik telefont választanátok 200-300.000Ft körül?

Figyelt kérdés
2019-es Huawei Mate 20-am van. Azóta nem is nézegettem milyen telefonok jöttek ki. Igy teljesen tanácstalan vagyok melyik készülék lenne a megfelelő. Fotózni, videózni, netezésre használom leginkább,néha játszok. Garmin órámmal szeretném csatlakoztatni.
jan. 20. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A mostani Huawei készülékekre nem telepíthető a Goggle szolgálatásai! Ez egy idóta Tramp törvény miatt van. Emiatt váltanom kelletett! Korábban egy Huawei P10 Plus telefonom volt ami 220000 Ft volt. Most meg iPhone 15 Pro Max telefonom van. Ami 561880 Ft volt. De hogy a kérdésedére válaszoljak a Telekomnál az Apple iPhone 14 - 284680 Ft most egyösszegű fizetéssel. Vagy Samsung Galaxy S23 5G Dual SIM - 254100 Ft egyösszegű fizetéssel. Ezek az árak előfizetés nélküli árak, és hüség nélküli árak. Tehát mindedn kép a Huawei-t ebben az ár kategoriában el kell feljtened. Fotózáshoz jobb a smasung mint az iPhone.
jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Ha szánnék annyit rá akkor Samsung A54, ha ma menne tönkre a telefonom akkor én egy Galaxy A05s-t vennék (ennyi penzért jó vétel)


Samsung azért jó mert lehet hozzá SmartTag-et csatlakoztatni hozzá, kb. olyan mint az iPhone Airtag-je.

jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Én beruháznék egy S23-ra.
jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Samsungtól jönnek majd idén AI-re optimalizált telefonok, lehet megéri kivárni..
jan. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
iPhone 15 kameránál nincs jobb
jan. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
S23-ból a sima vagy a plusz? Méteren kívül van lényeges eltérés?
jan. 21. 13:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!