Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone probléma 1 fénykép...

IPhone probléma 1 fénykép több fájl Hol tudom beállítani hogy ne csináljon minden fényképről videót és AAE fájlt? Megőrülök mikor telefonról gépre rakom a képeket és minden képből 3 fájl van 500 képnél már 1500 szarsag Valaki segítsen

Figyelt kérdés

jan. 20. 21:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A videó a livefotó miatt van. A kamera appban jobb felül van az a koncentrikus körökből lévő ikon, erre koppints. Ha át van húzva, akkor van kikapcsolva.

Viszont a kamera app újbóli megnyitásánál újra bekapcsol, mert ez az alapértelmezése. Ezt úgy tudod megakadályozni hogy a Beállítások -› Kamera -› Beállítások megőrzése -› Live Photo-t kapcsold be. Így megjegyzi a kikapcsolt állapotot.


A AAE fájlok az iPhone Fotók appjánek fontos kiegészítő fájla. Ebben van elmentve csomó minden plusz infó a képről. Például a változtatások, szerkesztések adatai. Törölni nem lehet és nem is kell, nagyon kicsi a mérete. Gépen kitörölheted az AAE fájlokat egy mozdulattal.

jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszod

A kamerába kikapcsoltam ott ahol írtad és nem is kapcsolja szerencsere vissza magát


Az AAE fájl meg rengeteg azt gépen tudom szűrni valahogy a mappaba és egyben kitörölni?

jan. 21. 07:45
 3/3 anonim ***** válasza:

rendezed kiterjesztés szerint

kattintasz az elsőre, aztán elmész a végére, kattintasz shift lenyomásával az utolsóra és törlöd

jan. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!