Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt meg lehet csinálni valamil...

Azt meg lehet csinálni valamilyen terhes beállítással hogyha majd úgy mobilt leszek akkor azon minden letöltött applikációm rajta legyen mindegyik úgy belépve hogy használhassam egyből ugyanúgy mintha a régi lenne?

Figyelt kérdés
jan. 21. 05:55
 1/9 47. ***** válasza:
100%
Csak terhesen lehet.
jan. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
* felhős
jan. 21. 06:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mobilt leszel terhesen .

Neked mindent megkellene csinálni a gyártónak , még azt is hogy írnod se kelljen.

Szörnyű hogy egy értelmes mondatot nem tudsz leírni.

jan. 21. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szirty ***** válasza:
100%
Akár úgy mobil, akár így mobil, a legterhesebb beállítással leszel.
jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A legtöbb mobilban van egy lehetőség, hogy biztonsági mentés készítése. Nem biztos, hogy az összes letöltött applikációdról csinál mentést, de sokról igen.

Nekem például gmail tárhelyre mentette.

jan. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mobilt vettem terhesen, mert még nem vagyok GYES-en,

Régi mobil: Édesem! Már nem ment olyan fényesen.

Kezemben az új csoda, ennek örülni fog a kisbaba.

Állítsak be zenét, képet? Ember erre szépen ébred.

Állítani nem tudom, új mobilom kidobom.


Gyere vissza régi teló, veled jobb volt a minden meló!

A pénzem mind oda veszett, az új teló is beintett.

Samsung, Ájfon, Huawei mint akit az Ördög ver.

Insta, Fészbúk, TikTok, nem kellenek ilyen vackok!

Vezetékes telefon, ez kell nekem, de nagyon!

jan. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
* új
jan. 21. 08:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Az applikációkat át lehet vinni, de felesleges - sokszor több kárt csinál, mint hasznot. A play áruházban eleve van egy olyan fül, hogy nem telepített alkalmazások, ott ott van minden, amit korábban használtál.

Kérdésedre válaszolva: igen, át lehet vinni mindent, ha mindkét telefon androidos, a google fel fogja ajánlani az első bekapcsolásnál, és a módszeren is végigvezet. Minden adatot és az appokat is átviszi neked, ha kéred, bejelentkezve viszont nem lesz az appokba, azt újra meg kell tenned.


(Ha márkán belül váltasz, akkor lehetnek rá más opciók is, pl. a Samsungnak van saját adatköltöztetése márkán belül saját appal, ami nem a googlés adatmentés. Bizonyára az Iphone-on is van ilyen, de azzal nincs személyes tapasztalatom.)

jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ilyen megoldás.

- Az adatokat el lehet menteni számítógépre, felhőbe és onnan visszatölteni.

- Van a telefonokon általában az új telefonra való költözést segítő funkció ami átvisz gyakorlatilag mindent az új készülékre. De ez sem tesz át mindent, ugyanis az appokat nem a régi telefonról tölti át, hanem az alkalmazásboltból tölti le.

- Az alkalmazásokba bejelentkezést nem lehet megúszni! Ez biztonsági funkció! Minden alkalmazásba, szolgáltatásba újra be kell jelentkezni az új készüléken. Ha nem így lenne, akkor bárki aki lemásolja a telefonod tartalmát az minden fiókodhoz, szolgáltatásodhoz jelszavak, bejelentkezés, azonosítás nélkül hozzáférhetne.

jan. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!