Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első Iphone-nak milyet érdemes...

Első Iphone-nak milyet érdemes venni ?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam először megismerkednék a rendszerrel, vagyis kb. 1 évet használnám a telefont aztán ha tetszik vennék egy komolyat
jan. 21. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
iPhone 15
jan. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Akkor használtan nézz egy 2020/2022-es SE-t vagy iPhone 11-et
jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%
Samsung
jan. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak rövid időre kell, akkor iPhone 11 Pro vagy iPhone 12 is elég lehet az "ismerkedésre".
jan. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Én már próbáltam, de szerintem az S Samsung határozottan jobb bármelyik sima iphone-nál. A Pro modell más tészta, de gondolom nem abban gondolkodsz.
jan. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem érdemes régebbit venni. Ha csajozni mész, akkor is 70+-ost nézegetsz és ha az jó, akkor keresel egy fiatalabbat...? :D

A 11 pro/max és 12 tényleg a legrégebbi amit érdemes megvenni. Még a 11 is oké, 2022-évéig gyártották és forgalmazták, vagyis lehet belőle egész újat is szerezni.

jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Morzsi007 ***** válasza:
38%

Ha régit veszel, az lassabb lesz, néha megakadhat, stb. 12-es szériánál régebbit nem ajánlanék. Mindegy, hogy mini, sima vagy Pro változat.

Iphone 8 és hasonlókat felejtsd el, ha most ismerkedsz vele, mert nem olyan lesz, mint kellene.

jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Én egy iPhone 8-at vettem ismerkedés gyanánt, mert ugye az iOS 16 még ráment (akkoriban jött ki az IP 15 és vele az iOS 17). Azt a telefont használtam 2 hónapig napi használatban, majd vettem egy iPhone 14-et. Igazából 13-as is elég lett volna, csak a 14-es világoskék színe jobban tetszett, meg ugye a RAM is több benne. És 280-ért kaptam, ami jó ár.


Most már a 8-at nem javasolnám, inkább egy XS vagy 11-es, amire rámegy az iOS 17.

jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Nyolcast nehogy vegyél, ne legyél olyan h.lye mint én!:D Vettem tavaly egy nyolcast "ismerkedés" céljából, hát úgy megismerkedtünk, délelőtt megvettem, délután már a postán volt szépen összecsomagolva az új vevő felé. Ugyanannyiért megvették, mint amennyiért én vettem, így nem vesztettem rajta semmit.
jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SE-t semmiképpen se. Minimum 11-est. Az még képes lehet kiszolgálni az igényeket. De inkább vegyél használtan egy 13-ast, aztán ha nem jó, akkor eladod ugyanannyiért, ha jó, akkor meg nem kell egy év múlval lecserélni, mert a 13-as még 3-4 évig telefon lesz.
jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!