Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Látássérülteknek extra nagy...

Bekj kérdése:

Látássérülteknek extra nagy betűt engedélyező menüvel létezik középkategóriás mobiltelefon?

Figyelt kérdés

jan. 23. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Típust nem tudok, de valamelyik régebbi telefonomon volt olyan, hogy kisegítő lehetőségek, és azon belül volt ilyen
jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na megnéztem, Samsung A53 van most és ebben is van ilyen, van egy plusz menü látássérülteknek
jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Okostelefon, vagy csak nyomógombos?
jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. minden androidoson van kontrasztos mód és xl-es betűméret.
jan. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okostelefon kellene. Samsungon tudom, hogy van, de hogy az újabb típusokon megtartották-e az extrém nagyítást, nem tudom. Én azt hittem, hogy ez alap minden telefonnál, aztán most láttam, hogy a nálam levő Xiaomi sem tudja például
jan. 25. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!