Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tiktokon kifizettem egy ilyen...

Tiktokon kifizettem egy ilyen sorozatot, hogy tudom megtekinteni az ottani videókat?

Figyelt kérdés
Hiába fizettem ki még mindig azt írja ki hogy nem fizettem

jan. 27. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Lehet nem kéne csak úgy küldeni a pénzt a kínai kormánynak.
jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsaptak
jan. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Tiktok ingyenes. Nincs rajta fizetős tartalom
jan. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Hogyne lenne. Ha egy reklám, hirdetés láttán átirányít a hirdető weboldalára, akkor lehet fizetős tartalmakra regisztrálni. Én is így fogok hirdetni.
jan. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem nagyon is jól érted, hogy mire gondolt a kérdező és én is. A tiktok ingyenes felület.

De elhiszem, hogy jó magyar szokás szerint könnyebb a szavakon lovagolni, mint értelmezni mire gondol valaki. Az ugye nagyobb munka az agyadnak. Ahogy a békén hagyás is. Magas szint.

jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna fizetni a Tiktokon az úgynevezett tartalomért.
jan. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Tiktokon vannak fizetős tartalmak, nekem is írta már, hogy valaki akire feliratkoztam, fizetős tartalmat tett közzé.

[link]

jan. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De akkor ennek működnie kell, mert ez a tiktok rendszerén belül lenne. De nem tudunk erről még semmit, mármint a kérdező részéről, hogy milyen felületen fizetett,,és milyen visszaigazolást kapott róla,,vagy bármi egyéb.
jan. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!