Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha valakit rejtett számról...

Ha valakit rejtett számról hívok, akkor is látja a számomat a nem fogadott hívás SMS-értesítőjében? Vagy ilyenkor hogy jelzi neki?

Figyelt kérdés
jan. 27. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudod úgy rejteni a számod, hogy ne lehessen felfedni. Ebből indulj ki.

Alap esetben nem látszik, de átmegy a rendszeren, a készülék is megkapja, csak nem jeleníti meg.

De vannak módszerek, amivel meg lehet oldani.

Tehát ha neked gondot okozhat ha mégis felfedik a számod, akkor csak óvatosan játssz vele.

jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi komoly dolog nincs, csak arra voltam kíváncsi, hogy az illető letiltotta-e a számom. Rejtett számról hívtam, és valami olyan volt, hogy SMS-ben értesitik, de már nem emlékszem mi volt. Csak az érdekelne, hogy látja-e a számom, komolyabban úgysem néz utána
jan. 28. 00:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Az smst csak akkor küldi ha kijelzi a számot

Ha ön hozzájárul a telefonszáma kijezéséhez küldjük az smst

Valami ilyen dumát tol a rendszer

jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. De gondolom ha ezt a hangot kaptam, nem tiltott le
jan. 28. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt passzolom hogy letiltásnál mi a szitu de szerintem ugyanúgy nem kap üzenetet
jan. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha letiltott ő tėged akkor ,nem kapp se sms se nem látszik neki hogy kerested. én jó pár olyan számot tiltotam le a telefonomon akik telemarketinges vagy nem szolt bele senki.
jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Tiltott szám nem jut el a hívott készülékig sem, a rendszer nem küldi ki neki (gsm kóddal szabályozható hálózati beállítás)
jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én egyszerüen csak tiltom ezek után nem csörög a telefonom,nem jelzi ,ha tiltom számrol keresnek.
jan. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!