Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik, az, hogy valaki...

Létezik, az, hogy valaki valamilyen módón az én telefonszámomat használja?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívnak fel vad idegen számokról, hogy volt egy nem fogadott hívás az én számomról, pedig én nem hívtam az adott illetőt. Olyan is volt, hogy felhívott valaki ès azt mondta, hogy az én számomról hívták őt hajnali egy órakor ès valami részeg ember énekelt.

Akkor olyan is volt, hogy az illető azt állította, hogy épp az imént hívták őt az én számomról, de nem szólt bele senki csak gyereksírást lehetett hallani.



2023. márc. 1. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy kedves ismerösöd szorakozik veled.
2023. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1: Na de, hogy tud az èn számomról hívni?
2023. márc. 1. 16:49
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy.
2023. márc. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik, én is tudok ilyet, semmi rendkívüli nincs benne.
2023. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá adatkártya akkor igen
2023. márc. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Mi lett a történet vége? Sajnis hasonló cipőben járok pár napja...otp csaláshoz használják a telefinszámomat....
2023. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6: Után màr ez alább hagyott ez a dolog. Viszont az egyik haverom azt mondta, hogy ezt egy fizetős alkalmazással tudjàk megcsinálni. Beírnak egy telefonszàmot ès azt a számot jelzi ki, amikor hivnak vele valakit.
2023. ápr. 13. 15:32
 8/10 anonim ***** válasza:

"azt mondta, hogy ezt egy fizetős alkalmazással tudjàk megcsinálni. "

A Skype ingyen tudja.

2023. ápr. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Ginuka07 válasza:

Sziasztok!

Már velem is volt ilyen,hogy vadidegen emberek hivogatnak mert egy nem fogadott hívás volt az én szamomrol. Egy ideig le állnak aztán kezdik újra. Már nem tudom mit tegyek. Ha be mennék a yettelhez ők tudnának e esetleg valamit tenni? Vagy cseréljem le a számom? A sok sz.rházi végett mert nem bírnak el menni dolgozni? Vagy egyáltalán tudnák bármit is kezdeni? A válaszokat előre is köszönöm szépen!

2023. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
üdv, ugyan ebben a cipőben járok, 3 napja van ez. Egy nő üvöltözött velem, hogy "maga nem is OTP-s, hanem egy mocskos csaló!" és kinyomta, még mielőtt mondhattam volna bármit is. És ma 4-en hívtak, hogy volt nem fogadott hívásuk erről a számról. De én nem hívtam senkit, mi a fene ez most?
2023. aug. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!