Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Always on Display hiba gond....

Always on Display hiba gond. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

15 Pro Max-on olyan hiba jelenséget tapasztalok a 17.3 IOS frissítése óta hogy az always on display funkció használata közben a kijező ki kapcsol, majd vissza kapcsol. Mi lehet a hiba? Illetve miért sötétül el a képernyő az always on display használata közben? Telefon újra indítást már csináltam! És az always on display ki - be kapcsolásával is próbálkoztam. De eredményre nem jutottam! Véletlen szerű, hogy az always on display használata közben elsötétül a ki jelző, majd visszatér a képernyő. Van valakinek ötlete, mi lehet a hiba? Ez csak a 15 Pro Max esetén csinálja és csak az IOS 17.3 frissítése óta! A kijelzőn nincs fólia! Sőt semmilyen fólia nincs. Egyedül egy átlátszó tokban van! Mi lehet a hiba? És hogyan lehet orvosolni a hiba jelenséget? Illetve hogyan lehet megszüntetni a hiba jelenséget? És igen az 15 Pro Max-on olyan hiba jelenséget tapasztalok a 17.3 IOS frissítése óta hogy az always on display funkció használata közben a kijező ki kapcsol, majd vissza kapcsol. Mi lehet a hiba? Illetve miért sötétül el a képernyő az always on display használata közben? Telefon újra indítást már csináltam! És az always on display ki - be kapcsolásával is próbálkoztam. De eredményre nem jutottam! Véletlen szerű hogy az always on display használata közben elsötétül a ki jelző, majd vissza tér a képernyő. Van valakinek ötlete, mi lehet a hiba? Ez csak a 15 Pro Max esetén csinálja és csak az IOS 17.3 frissítése óta!

A kijelző nincs fólia, vagy üveg lap. Csak maga a kijelző van. Igaz hogy egy átlátszó tokban van. De a kijelzőn nincs fólia. Mi lehet a hiba, és hogyan orvosolható a hiba.



jan. 28. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

[link]


A kijelző automatikusan kikapcsol, amikor az iPhone képernyővel lefelé van fordítva, vagy nem látható, nincs párosított Apple Watch közelében, amikor CarPlayhez csatlakozik, a Folytonossági kamera használata közben, az Alacsony töltöttségű mód aktivált állapotának ideje alatt, az „Alvás” Fókusz közben vagy a szokásos lefekvési időben.

jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1-es! Nincs le fordítva a képernyő! És nem is volt le fordítva! Egyáltalán nem is írtam le fordításról! Szóval sem említettem le fordítást! Már a link sem stimmel, mert azt feltételezik, hogy le van fordítva a ki jelző. Még egyszer nincs és nem is volt le fordítva a kijelző! És nem volt kijezővel az asztalon! Szóval más egyéb ötlet?
jan. 28. 17:39
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd tovább!
jan. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tovább olvastam! És nem találtam megoldást az erre vonatkozólag! Sem a le fordításról nincs szó, sem pedig az alacsony töltöttségű üzem módról nincs. Az éjszakai alvás fókusz is csak 21 óra és reggel 6 között aktiv! De napközben amikor nem aktív az alvás fókusz, akkor is csinálja! Hol ki kapcsol, az Always on Display mód, hól vissza tér és vissza kapcsol. Szóval hiába olvasom tovább, mert nincs erre a problémára megoldás az általad linkben. Hogy miért sötétül al az Always on Display néha.
jan. 28. 17:49
 5/11 A kérdező kommentje:
A kérdésben le írt probléma továbbra is fent áll. Az [link] le írtak egyike sem igaz, az én hiba jelenségemre, és a hibát nem orvosolja! További ötletek? Hogy mitől lehet, hogy néha az Always on Display elsötétül / ki kapcsol.
jan. 28. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
jan. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-osnak! Igen 15 Pro Max-om van, és 17.3-as IOS van rajta! És az egyik sem igaz ani a [link] - Na lássuk sorjában! - Ha az alacsony fogyasztású mód aktív: NINCS BE KAPCSOLVA! - Az iPhone a zsebében vagy a táskájában van: AZTALON VAN, ÉS NINCS TÁSKÁBAN VAGY ZSEBBEN! - Az iPhone "arccal" lefelé van tartva: NINCS LE FORDÍTVA A KÉPERNYŐVEL AZ ASZTAL FELÉ! - Az Apple Watch viselése közben elmegy az iPhone-tól: AKKORIS CSINÁJA AMIKOR AZ APPLE WATCH A KEZEMEN VAN ÉS AZ IPHONE ÉS AZ APPLE WATCH MAXIMUM 10 CM-RE VAN! - Az alvás fókusz aktív: CSAK 21 ÓRA - 06 KÖZÖTT AKTÍV ENNEK ELLENÉRE NAP KÖZBEN 6 - 21 ÓRA KÖZÖTT AMIKOR AZ ALVÁS FOKUSZ NEM AKTÍV AKKOR IS CSINÁLJA HOGY KIKAPCSOL AZ Always on Display. - CarPlay-t használsz: AZ MICSODA? SOHA SEM HASZNÁLTAM CARPLAYT! - Ön iPhone Continuity kamerát használ: AZ MICSODA? Egy ideje nem használta iPhone-ját: NAPI 24 ÓRÁBAN BE VAN KAPCSOLVA AZ IPHONE 15 PRO MAX, ÉS NAP 24 ÓRÁBAN HASZNÁLVA VAN. ---- Direkt írtam nagy betűkkel hogy megértsd! Szóval egyik sem! És mégis, véletlen szerüen ki kapcsol az Always on Display. Szóval most ott tartunk, ahol és amikor a kérdést ki írtam! Mert nem kaptam választ hogy vajon miért kapcsol ki az Always on Display VÉLETLEN SZERÜEN!
jan. 28. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj az Apple támogatásnak a problémádról :)
jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Lassabban haver! Nehogy agyvérzést kapj! Én csak próbáltam segíteni! Valószinüleg valami egyedi probléma okozza. Talán az iPhone visszaállítása megoldja a problémát.
jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
8-as! Van az Applenek egy Telefonos ügyfélszolgálati száma. De az csak hétköznapokon 9 - 17 óra között hívható! Majd holnap hétfőn felhívom. De gondoltam hátha hétvégén is tudok segítséget kérni. Mivel hétvégén az Apple ügyfélszolgálati számán nem lehet elérni őket. Igy abban bíztam, hogy hátha valaki okosabb nálam és tud hétvégén is segíteni. De úgy látszik, egyenlőre nem talát senki megoldást a problémámra. Igy ha holnap délelőtt 9-ig nem sikerül megoldani akkor holnap délelőtt fel hívom az Apple ügyfélszolgálatát.
jan. 28. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!