Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az új iPhone-okban hogyhogy...

Az új iPhone-okban hogyhogy ilyen kicsi gyenge akkuk vannak?

Figyelt kérdés

3349mAh stb, engem meglepett. Ennyi pénzért. Sokkal olcsóbb Androidos telefonokban már az 5000mAh az átlagos

Vagy ezek csak számok, nem számítanak?


jan. 29. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ekkora fér el abban a házban. Cserébe takarékosabb a hardver, tehát a kisebb aksi ellenére is normális üzemidőt tud hozni.
jan. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Sokkal takarékosabb és jóval optimalizáltabb mind a hadver, mind a szoftver. Az apple mindigis ezt csinálta. Papíron jóval gyengébb a hasonló árú androidos telefonoknál, mégis inkább az ellenkezője érződik.
jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, de egyszer teszteltem az Xs Max üzemidejét, max fényerőn 4k videót majdnem 14 óráig tudtam lejátszani.

Alapból minden másnap este töltöttem, a két nap alatt kb 8 óra képernyőidőm volt, másnap estére volt 10-15%-on.

jan. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Milyen gyenge? Hol élsz te ember?
jan. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Nézd meg a teszteket a Youtube-on. Ahogy írták, iphone-ok kevesebbel is beérik, mert nem fogyasztanak annyit, mint az android. Ugyanez elmondható a RAM-ról is.
jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge? Kifejezetten jól bírják.
jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig is így volt apllenél. Ez egy zárt rendszer, hülyebiztos, így tudnak spórolni az energiafelhasználással is.


Persze ihényesebb felhash.álásnál, pl játéknál ki fog jönni a kis akksi hátránya, de ehhez az 5000 mah is hamar kevés lesz, tehát aki játszik telefonján, annak biztisan van power bankja is.

jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!