Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért válhat fel a telefonom...

Miért válhat fel a telefonom bal felső sarkán minden fólia, legyen az üveg vagy hidrogél?

Figyelt kérdés
Tettem már én is rá, teljesen zsírtalanítottam, de telefonos is rakta fel és ugyanúgy felválik?
jan. 30. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy a tok nyomja fel a fóliát, és azért válik le.
jan. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen a tok nyomja fel nekem is folyton ez volt, csereld le a tokot
jan. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Mert el van átkozva a telefonod. Használtan vetted és az előző tulaj elátkozta a telefont, hogy soha ne lehessen rá semmilyen fóliát tenni és szenvedjen vele az új tulaj. Vegyél új telefont! Az a legjobb megoldás! Bár lehet rá némi esély, hogy az átok rád tapadt és ha veszel új telefont akkor az átok át fog szállni rólad az új telefonodra és soha többé nem fogsz tudni egy telefonodra sem fóliát tenni egész életed során. Akkor viszont le kell szedetni magadról az átkot. Ha nem sikerül akkor így jártál... Lehet fólia nélkül is használni. Örülj neki, hogy nem egy sokkal veszélyesebb átok került rá a telefonodra, legalábbis reménykedj benne! Máskor ne vegyél meg használtan semmit! Nem szabad használtan megvenni semmit sem!
jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
😂😂😂
jan. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!