Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudom hogy nem szabadott...

Tudom hogy nem szabadott volna a,hogy a telefonomat èn szereljem de nekiàltam.egy aksit akartam cserèlni de nem jött össze.Mi lehetett a problèma?

Figyelt kérdés
Egy samsung s10+-ban akartam aksit cserèlni.Megjött az ùj gyàri akkumlàtor levettem a telefon hàtlapjàt kicsavartam a pàr csavar,lecsatlakoztattam a règi aksit kivettem,beleraktam a màsikat összedugtam,majd bekapcsoltam.A kijelzőnek az alja fekete lett nem làtni semmit ott.Èrzèkelni èrzèkel,az ùjlenyomat olvasò is megy,a töltèst is veszi.Mit rontottam el?Voltam szervìzbe ott rànèztek ès azt mondtàk kijelzőt kell cserèlni.Nem lehet hogy az alap lapnak lett problèmàja mert azt olcsòn tudok vàsàrolni egy törött telefonbòl?

#telefon #Skkumlàtor
jan. 30. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet hogy az alap lapnak lett problèmàja mert azt olcsòn tudok vàsàrolni egy törött telefonbòl?"

De, lehet, viszont kijelzőt is kell cserélned.

jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha tudtad hogy nem neked kellet volna hozányulni még is hozányultál bele kontårkodtál akkor legjobb ha beviszed egy szervizbe és megjavitatod .
jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem èr annyit a telefon amennyièrt megjavìtanàk a szervìzbe.
jan. 30. 16:52
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Szerintem kifelejtettél néhány részletet az esetleírásból, amikor megsértetted a kijelzőt és az megsértődött.
jan. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
csak így tanul az ember, a tizedik mobil után már könnyen megy a szerelés.
jan. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!