Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen normális üveg foliát...

Milyen normális üveg foliát érdemes venni Samsung S23 Ultrára?

Figyelt kérdés
Privacy üvegfólia van most rajt de nem jön be! Hidrogélt próbáltam de az a baj vele hogy zsugorodik pedig szépek a színek érintése is jó de max két hétnél nem bírja tovább! HELP! Kezdem feladni hogy egyáltalán rakjak e rá valmit!
febr. 1. 06:03
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
A legolcsóbb, ami ebay-en van teljesen jó
febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Az a gond a hajlitott kijelzővel hogy nehéz rá találni jó fóliát. Nekem a nyomtattot fólia vált be s22 ultrára persze ez közel sem annyira tartós. Az olcsó üvegfóliákkal nagyon vigyázni kell. Van egy csomó ami eltérő méretű, nem müködik az újjlenyomat olvasó, vagy egyszerűen ki van vágva az ujjlenyomat olvasónál egy kör ami eléggé béna és kényelmetlen.


Spigen fóliákat tudom ajánlani. Azok jó minőségűek, és nem a legdrágábbak, inkább adnék kicsitt többet, mint hogy kidobjak 3000-4000 forintot egy rossz fóliára.


Illetve alzán lehet kapni 6000 forintért 2db-os gyári fóliát s23 ultrára. Ami abszolút a legjobb minőségű amit lehet szerezni. tökéletesen passzol és jól müködik.

febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekem a gyártói kijelzővédő fólia van, 7 ezer forint volt és 2 db fólia van benne, otthon is fel tudod rakni, nekem bevált.
febr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
teljesen mindegy, egy olcsó is jó
febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ívelt kijelző miatt a legtöbb fólia le fog róla jönni amitz GSM boltokban vehetsz :(
febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!